1880lerden Kalma Evi Kimse Almak İstemedi – Pencereye Yakından Bakan Gördüklerine İnanamıyor

Daha önceki sahibi ünlü birisi olan çok odalı ve birkaç katlı bir eve sahip olmak çoğu kişinin hayalidir. Böyle bir ev satışa çıkarıldığında insanlar kuyruğa girer.

19. yüzyılda ünlü Britanya kraliçesi Anne’nin adına yapılan malikâne de bunlardan biri. Malikâne tam 105 bin dolara satışa çıkarıldı. Ancak tuhaf bir şekilde kimse ilgilenmedi. Bunun nedeninin ise Google Haritalar’da göze çarpan fotoğraflar olduğu düşünülüyor.

Kraliçe Anne adına yapılan tarihi malikânenin yapımı 1880 yılında tamamlandı. O tarihten beri satılık. Ancak fiyatı böyle bir malikâneye rağmen düşükken alıcı çıkmıyor.

Nedeni ise Google Haritalar’da göze çarpan bir fotoğraf. Dışarıdan baktığınızda nefes kesici görünse de pencerelere yakından baktığınızda tüyleriniz ürperiyor.

Loading...

Farkettiniz mi?

Penceredeki parmak izleri sanki birisi içeriden çıkmak istiyormuş ancak çıkamıyormuş gibi bir izlenim bırakıyor. Evin şimdiye dek tek alıcısı olan kişilerden de CTV News’de belirtilenlere göre haber alınamıyormuş. Eve taşındıktan bir süre sonra ortadan kaybolmuşlar.

Daily Mail’e göre penceredeki izler boyamadan ibaretmiş.

Burada yaşamak ister miydiniz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Loading...