3 Günde 3 Kilo Verdiren Toparlanma Diyeti

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Diyette geçmeden önce birkaç önemli hatırlatmada bulunmakta fayda var. Bu diyeti 3 günden fazla uygulamayın. 3 günden fazla yaptığınız taktirde metabolizmanız yavaşlar ve kas k-aybına neden olur. Bu diyeti uygularken mümkün oldukça hafif yürüyüşler yapmalısınız.

Günde yarım saat yürüyüş iyi olur. Bol sıvı tüketmeye özen gösterin. Öğünler arası 4 saat olmalı. Aralarda istediğiniz kadar çay, kahve, bitki çayı içebilirsiniz. Tabi şekersiz olmak ş-artıyla.**Sabah Kahvaltısı 3 günde 3 kilo verdiren diyet (dyt.seçil kenar) 1 kase yoğurt 10 tane badem içine bol tarçın bırakıyoruz. İstediğiniz herhangi bir meyveyi ekleyin. Sizi tok tutması için içine badem bırakın. Sabah kahvaltısıyla öğle yemeğinin arası 4 saat olmalı. Öğle Yemeği Yoğurtlu haşlanmış sebze ya da peynirli mevsim salatası Ara Öğün 10 tane badem ( badem yerine 15 tane fındık ya da 2 – 3 tane ceviz )

3 tane kuru kayısı Akşam Yemeği Sınırsız sebze çorbası Hemen sebze çorbası tarifini de sizlerle paylaşalım. Sebze Çorbası Tarifi :2 ya da 3 tane kabak Küçük bir patates Yarım çay bardağı kadar mercimek Dereotu Maydanoz Kabakları r-endeliyoruz. Bir tencerenin içerisinde tüm malzemeleri bırakıp, üzerine çok az zeytinyağı e-kleyip k-aynatıyoruz. Sonra blenderdan geçiriyoruz. Yapanlara şimdiden afiyet olsun .

Loading...