Arabesk müziğinin usta sanatçısı h-ayatını k-aybetti…

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, geçen sene k*nser t-eşhisi konulduğunu duyurduğu arabesk müziğin beste fabrikatörü olarak adlandırılan Nesrin Obalı’nın, v-efat ettiğini duyurdu.

Son dakika! Nesrin Obalı hayatını kaybetti

Arabesk müzik sanatçıları tarafından beste fabrikatörü diye adlandırılan söz yazarı, besteci ve şarkıcı Nesrin Obalı’nın bugün sabah h-ayatını k-aybettiği öğrenildi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, geçen sene Nesrin Obalı’ya k*nser t-eşhisi konulduğunu duyurmuş ve k*nserden çok v-efatsızlıktan ü-züldüğünü dile getirmişti. Bugün a-cı h-aberi duyuran Akay, ”Geçen sene Ağustos ayında, Müslüm Gürses’ten Yaşar İpek’e, Güler Işık’tan Güçlü Soydemir’e kadar çok sayıda sanatçının yorumladığı sevilen şarkıların söz yazarı ve bestecisi olan genç şarkıcı Nesrin Obalı’ya, k*nser t-eşhisi konulduğunu duyurmuştum. Maalesef Nesrin Obalı’yı, bugün sabaha karşı 04:00’da k-aybettik. C*naze n-amazı, bugün Zincirlikuyu Mezarlığı’nda ikindi n-amazına m-üteakip kılınacaktır. Me-kânı c-ennet olsun, sevenlerine ve ailesine b-aşsağlığı dilerim.” i-fadelerini kullandı.

NESRİN OBALI KİMDİR?Nesrin Obalı’nın şarkılarını Müslüm Gürses, Yaşar İpek, Güler Işık, Güçlü Soydemir gibi çok sayıda ünlü isim albümlerinde ve sahnelerde yorumladı. Şarkı sözleri ise Uğur Bayar, Yılmaz Tatlıses, Şenol Bülbül gibi çok sayıda besteci ve kendisi tarafından bestelendi..

Loading...

Usta sanatçı hayatını kaybetti

2017 yılında Senfoni Müzik etiketi ile piyasaya çıkan ‘Sensiz Olmuyor İşte’ albümünde ise, Müslüm Gürses’in yorumladığı sevilen şarkısını kendisi de okudu. Albümünde, ‘Yerin Dolmuyor’ isimli eserde ise, şarkıcı Toprak’la da düet yaptı. Albümden kısa süre sonra r-ahatsızlanan sanatçıya akciğer k*nseri t-eşhisi konuldu

Loading...