Bir Tüy Seçin ve Ya-şam Mis-yonunuzu Öğrenin

Mis-yonun, her gün yaptığımız şeyle doğrudan bir ilgisi yoktur. Mis-yonumuz, bu dünyayı daha iyi hale getirmek için yapabileceğimiz bir şey!

1.Tüy

İlk tüyü seçerseniz, bunun nedeni hayat misy-onunuzun yaratıcılıkla bağlantılı olmasıdır. Siz özgün düşünceye sahip, hayallerini gerçekleştirebilecek bir kişisiniz.

2.Tüy

İkinci tüyü seçerseniz, bunun nedeni her zaman başkalarını önemseyen çok hassas bir insan olmanızdır. Bu dünyadaki göreviniz etrafınızdakilere destek olmaktır.

Loading...

Bazen bu zor olabilir ama kendinize de di-kkat etmeyi unutmamalısınız. Sizin asıl göreviniz her zaman başkalarına yardım eden bir kişi olmaktır, başkalarını bu dünyadan ve kendisinden korumak için cömert bir ru-hunuz ve yeteneğiniz var.

3.Tüy

Üçüncü kuş tüyünü seçerseniz, o zaman bu yaşamdaki göreviniz iyileşmektir. Başkalarının neye ihtiyaç duyduğunu, onlara neyin z-arar verdiğini, neyin eksik olduğunu öğrenme şansınız var.

Bu nedenle, yeteneğinizi başkalarının iyileşmesine yardımcı olmaktır. Siz, tabiri ca-izse, onun çevresini yönlendiren ve ona eşlik eden kişisiniz.

4.Tüy

Dördüncü tüyü seçerseniz, bunun nedeni çok fikirli bir insan olmanız, sonsuz enerjinizin olması ve daima yeni bir şeyler yapmak istemenizdir. Göreviniz bu enerjinizi diğer insanlara yaymaktır.

Loading...