Böyle dava görülmedi

Gün geçmiyor ki dünyanın farklı bir köşesinden akıllara durgunluk veren bir o-lay yaşanmıyor… Bugün uluslararası kamuoyunun gündemine oturan olay ise Endonezya’da yaşandı. Kızı Jumantri’nin yatakta ö-lü bulunmasının ardından damadından şüphelenen adam, “Damadımın ci-nsel or-ganı çok büyük. Kızımın k-atili damadımdır” iddiasında bulundu. Ka-rakola götürülen damat, po-lise, ailesine ve köydeki yetkililere ci-nsel or-ganını göstermek zorunda kaldı.

Böyle dava görülmedi: “Damadımın cinsel organı kızımı öldürdü”

Endonezya’nın Probolinggo kenti Jumantri isimli genç kadının gizemli ö-lü-m-ünü ve açılan sor-uş-turmayı konuşuyor… Olay Jumantri isimli genç kadının yatakta ö-l-m-esiyle başladı. Kızını yatakta ca-n-sız bir biçimde bulan 55 yaşındaki babası Nedi Sito, damadının suçlu olduğunu söyleyerek bir soruşturma açılmasını istedi.

Soruşturma derinleşince a-c-ılı baba damadının ci-ns-el o-r-ganının boyunun aşırı büyük olduğunu söyleyerek, ci-ns-el birleşme sırasında kızının ö-l-m-üş olabileceğini söyledi. Yerel p-o-lise bildiklerini anlatan adamın iddiası üzerine Barsah isimli damat gözaltına alındı.

Genç kadının ö-l-ü-münden sadece 2 hafta sonra gözaltına alınan adam c-i-n-sel org-anını göstermek zorunda kaldı. Soruşturma kapsamında Barsah ci-n-sel org-anını po-lise, ailesine ve köyde yaşayan yetkililere gösterdi. Fakat soruşturma kapsamında adamın masum olduğu ortaya çıktı.

Loading...

Yetkililer, genç kızın ö-l-üm sebebinin ep-ile-psi olduğunu açıkladı. Nedi Sito, kızının 14 yaşından beri e-pi-lep-siyle mücadele ettiğini söyledi.

Loading...