Bu mucizeyi sayılı kişi biliyor

Kudret narının faydaları – Gırtlak ve m-eme ka-nseri başta olmak üzere birçok ka-nser türüne yakalanma ri-skini azaltırken bu hastalıktan muzdarip olanların da iyileşmesine yardımcı oluyor. İçinde bolca bulunan lutein ve likopenin antioksidan özellikleri sayesinde vücutta oluşmuş tü-mörlerin büyümesini engelliyor.

Şifalı Bitki Kudret Narının Bilinmeyen Faydaları galerisi resim 1

Mide rahatsızlıklarına iyi geliyor ve mideyi rahatlatıyor. Bağırsak tembelliği gibi sorunların giderilmesinde önemli bir rol oynuyor.

Egzama ve sedef gibi cilt has-talıklarını iyileştirmede yardımcı oluyor. Aynı zamanda vücutta oluşmaya başlayan ya-ra, ya-nık ve il-tihapların te-davisinde destek oluyor. Hücre sağlığımızı korumaya ve bazı hücrelerimizin yenilenmesine yardım ediyor.

Ya-ralar konusundaki iddiasını r-ahim içinde oluşmaya başlayan y-aralarda da gösteriyor ve iyileşme sürecine katkı sağlıyor. Ka-n şekerini dengede tutarak şeker h-astalığı yaşayanlara destek oluyor. İçeriğinde yer alan çokça E itamini ve protein sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiriyor, h-astalıklara yakalanma ri-skini azaltıyor.

Loading...

Karaciğerin düzenli çalışmasını sağlıyor.Romatizma ve varis ağ-rılarını büyük ölçüde dindiriyor. Gırtlak ka-nserinde olduğu gibi tiroid ha-stalıkları ve guatr so-runlarında da yardımcı oluyor.

Loading...