Burçların Gıcık Tarafları. Cesareti Olan Okusun

1. KOÇ: Sana kalsa dünyada herkes a-ptal bi sen akıllı di mi!!! Millete öğütler verir, ukalalık taslar, önüne yemek koysan beğenmez… Allah düşman başına vermesin.

2. BOĞA: Sen ayrı bi panel konususun… kafayı iş yapmakla bozmuş sanki dünyayı bu kurtaracak…. inatçı mı inatçı, dik kafalı… k-omünistsin sen yaa!!!

3. İKİZLER : Sen hızlı ve pratik düşünebiliyorsun, ama insanlar seni bunun için diil şapşal olduğun için seviyolar.. kendinden çok şey verip karşısındakinden az şey bekliyorsun yani salaksın… ayrıca çoğu ş-i-zofrenin de ikizler burcundan çıktığı söyleniyor, bilgine..

4. AKREP : Sen hele sen! B-erbatların içinde en berbat olan! İçten pazarlıklı, kıskanç, ahlak anlayışı sıfır! Çoğu Akrep’in eninde sonunda korkunç bir c-i-nayete kurban gittiğini duymuş muydun?

5. ASLAN : Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, ohoooo millet senle ne dalga geçiyor haberin yok… Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası, sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım….

Loading...

6. BAŞAK : Sen pek aklı başında otoriter biri olduğun için dağınıklığı pek sevmezsin di mi? Ama senin her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete fenalık geldi! Amma soğuk, ruhsuz tip sin yaa sen, zaten en heycanlı iken uyuyakalabilen birinden başka ne beklenir ki?

7. TERAZİ : Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma salak bi boyutta yaşıyorsun… Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması da pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi “kimse beni anlamadı” diye ç-ıldırırsın yarım aklın da gider

8. YENGEÇ : Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin, ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz… Bu arada a-kıl h-astanelerindekilerin %90’ının yengeç burcu olduğu söyleniyor! Haberin olsun!

9. YAY : Sen herşeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tipsin, kendini buna alıştırmışsın ne de olsa yeteneksizliğini ve şanssızlığını başka türlü örtemezsin değil mi? Çoğu Yay burcu zaten a-lkoliktir. Seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat…

10. OĞLAK : Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım hangi kayda değer insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?

11. KOVA : Sen güya çok atak birisin ya, bir şeyi elde etmek için her türlü yalanı söylüyorsun, ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne yapıyorsun çünkü kafasızsın. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince kabahat oluyo di mi…

12. BALIK : Senin maşallah hayal gücün pek gelişmiştir. Sürekli birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok, kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte…

Loading...