Ceren Hindistan kimdir kızının hastalığı ne hamileyken kemerle dayak yedim!

Ceren Hindistan kimdir, kızı Arya’nın hastalığı ne soruları yeniden magazin gündeminde. Ceren Hindistan ile imam nikahlı eşi Ümit Aslan arasında kavga büyüyor.

Ceren Hindistan ile imam nikahlı eski eşi Ümit Aslan arasındaki velayet kavgası alevlendi. Ceren Hindistan’ın kızı Arya’nın böbreğinde kötü huylu tümör çıkmıştı. Tedavi sürecinde Ümit Aslan, Ceren Hindistan’ın kızı Arya’nın kemoterapi görmesine izin vermediği ve kızının tedavisine izin vermediği iddiasıyla velayet davası açmıştı.

Kızı Arya iyileşen Ceren Hindistan, dün görüntülendi. Ceren Hindistan velayet savaşı süreciyle ilgili “2 senedir saçma sapan davalarla mücadele ediyoruz. Çocuğunun tedavisini bırakan anne olarak lanse edilmek hiç hoş değildi. Ama bunlar bizi yıldıramaz, anne-kız olarak yaşam savaşımıza devam ediyoruz” dedi.

UZUN BİR TATİLE ÇIKACAĞIZ

Kızının babası Ümit Aslan’ın açtığı velayet davasının da yakında sonlanacağını belirten Hindistan, kararın ardından Arya ile uzun bir tatile çıkacaklarını söyledi.

Loading...

Ceren Hindistan kimdir kızı aryanın hastalığı ne

7 KEZ KEMERLE DAYAK YEDİM

Ceren Hindistan imam nikahıyla yaşadığı Ümit Aslan’ın kendisine şiddet uyguladığını da açıklayarak, “Ümit beni hamileyken kemerle 7 kere dövdü, elinden zor kaçtım” dedi.

ARYA’NIN SAĞLIK DURUMU DAHA İYİ

Hindistan kızı Arya’nın sağlık durumuyla ilgili ise “Arya’nın sağlık durumu düzeldi. Artık çok iyi. Adli Tıp’tan olumlu raporlarımızı aldık. Velayet davasını da ben kazanacağım. Bana olmayacak iftiralar attılar, haksız ithamlarda bulundular. Ama hiçbir şey beni yıldıramaz, yaşam savaşımız devam ediyor” diye konuştu.

Ümit Aslan kimdir nereli ne iş yapıyor

CEREN HİNDİSTAN’IN İMAM NİKAHLI EŞİ ÜMİT ASLAN KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Ümit Aslan 1983 yılında Van’da doğdu. Ailesi Van’da halı, kilim ve nakliye işleriyle uğraşıyordu. 16 yaşında ticaret hayatına başladı. 1999 yılında sonunda geldiği Antalya’da turizm yatırımlarına başlayan Ümit Aslan 2000 yılının başında Belek’te ilk halı mağazası açtı. Turizminin artan yükselişini gören Ümit Aslan Antalya/Kemer’de ilk tesiste spa işletmesini açtı.

Turizm sektöründeki yatırımlarını genişleten Ümit Aslan, inşaat, otomotiv, tekstil, yatçılık ve otel işletmeciliği ile de sektörel büyümesini devam ettirdi. Magazin basınında yer alan haberlerle gündemi sıklıkla meşgul eden Ümit Aslan, ünlü manken Ceren Hindistan ile yaşadığı polemiklerle adından söz ettiriyor.

CEREN HİNDİSTAN KİMDİR?

Ceren Hindistan, 27 Şubat 1989 tarihinde Ankara’da doğdu. Aslen Kars, Sarıkamışlı olan Ceren Hindistan, Ankara Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi mezun oldu.2007 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasına katılıp son 10 finalistlerinden oldu. Yarışma sonrası yönetmen Abdullah Oğuz’un teklifi ile kendisinden bir yaş büyük abisi ile İstanbul’a yerleşti ve aldığı eğitimler ardından dizi filmlerde oynadı.

2012 yılında senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı, Fatma Girik, Serdar Gökhan, Murat Ünalmış gibi isimlerin başrollerini paylaştığı “Babalar Ve Evlatlar” dizisinde ‘Zeynep’ karakterini canlandırdı. Ceren Hindistan, 2013 yılının en çok konuşulan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hürrem Sultan’ın sadık cariyesi olan Ahsen Hatun karakterine hayat verdi.

2013 yılında sadece 4 bölüm oynatılan ve finalsiz biten “Firuze” adlı dizide başrollerini Ceren Hindistan (Firuze), Haluk Piyes (Demir), Ceyda Ateş (Suzan), Fırat Çelik (Oğuz) ve Engin Şenkan (Cemal) oynuyorlardı.

2014 yılında senaristliğini Mahinur Ergun’un yaptığı “Aşktan Kaçılmaz” adlı dizi filmde Berk Oktay, Pelin Akil, Çağdaş Onur Öztürk ile başrolleri paylaştı. Ceren Hindistan, en büyük çıkışını 2008 yapımı dizisiyle yaptı. Burak Özçivit, Selim Gülgören ve Engin Şenkan gibi isimlerle başrolü paylaşan güzel oyuncu, İsmet karakteriyle adından söz ettirdi. Uzun süredir ekran projelerinden uzak olan Ceren Hindistan’ın Antalyalı işadamı Ümit Aslan’dan Arya Rima Aslan isimli bir kız çocuğu var.

Loading...