Çinli Hostesler Türkiye Uçuşunda Dans Ettiler

Çinli hostesler Türkiye uçuşunda dans etti.

Çin’in önemli havayolu şirketlerinden biri olan Sichuan Havayolları ilk defa İstanbul’a uçacaklarını bildirdi. Boş koltuğun bulunmadığı ilk uçuşta, uçakta bulunan firmaya ait dergide Kapadokya da dahil Türkiye tanıtımı yer aldı.

Taksim, İstanbul, Safranbolu, Konya gibi yerlerin tanıtıldığı dergide Türkiye hakkında övgü dolu sözler kullanıldı.

ucak 2 - Çinli Hostesler Türkiye Uçuşunda Dans Ettiler

Çin’in önemli havayolu şirketlerinden biri olan Sichuan Havayolları’nın, Çengdu kentinden İstanbul’a başlattığı uçuşlarının ilkinde yolcularına eğlenceli anlar yaşattı.

Loading...

Uçuş sırasında ışıkları kapayan Çinli hostesler peçe takıp, Türk ezgileri eşliğinde dans ederek herkesi eğlendirdi.

ucak 3 - Çinli Hostesler Türkiye Uçuşunda Dans Ettiler

China Southern Havayollar’nın Pekin’den İstanbul’a uçması sonrası, Sichuan Havayolları da, Çin’in pandaları ile ünlü kenti Çengdu’dan İstanbul’a tarifeli seferlere bugünden itibaren başladı.

Çin’in Çengdu kentinden, Türk hava sahasına girerken 10 bin metrede, Türk ezgileri çalmaya başladı ve Çinli hostesler peçe takarak dans etmeye başladı. Yolcular başta şaşırsa da bol bol alkışlandı.

ucak 5 - Çinli Hostesler Türkiye Uçuşunda Dans Ettiler

Çin şirketinin İstanbul’a Airbus 330 tipi uçakla yaptığı ilk uçuşa yolcular da yoğun ilgi gösterdi ve tüm koltuklar satıldı. Toplam 254 yolcu ile yapılan ilk uçuşa şirketin yöneticileri de katıldı. Yapılan ilk uçuşta boş koltuğun yoktu, havayolu şirketinin dergisinde Kapadokya da dahil Türkiye tanıtımı geniş yer aldı. Taksim, İstanbul, Safranbolu, Konya’nın tanıtıldığı dergide Türkiye hakkında övgü dolu sözler kullanıldı. Kabin ışıklarının kapatılmasının ardından, fener eşliğinde Türk müzikleri kabinde duyulmaya başladı.

Loading...