Çocuğun Verdiği İfade Herkesi Şoke Etti!

Çocuğun Verdiği İfade Herkesi Şoke Etti!  İngiltere, Bannockburn Lisesinde öğretmenlik yapan Bernadette Smith ve öğrencisi Gary Ralston arasında yaşanan ilişkiyi konuşuyor.  Şu anda 17 yaşında olan Gary Ralston öğretmeni Bernadette Smith ile yaşadığı ilişkiden övgüyle bahsediyor.

Şansına inanamadığını söyleyen genç, diğer erkek öğrenciler de ona hayran ama ben biraz daha şanslıydım. Onun benimle olduğuna inanamıyorum diyor. İngiltere Bannockburn Lisesi’nde öğretmenlik yapan Bernadette Smith ve öğrencisi Gary Ralston arasında yaşanan ilişkiyi konuşuyor.  Şu anda 17 yaşında olan Gary Ralston öğretmeni Bernadette Smith ile yaşadığı ilişkiden övgüyle bahsediyor.Şansına inanamadığını söyleyen genç, “diğer erkek öğrenciler de ona hayran ama ben biraz daha şanslıydım. Onun benimle olduğuna inanamıyorum” diyor.

Genç kadın çocuk yaştaki sevgilisiyle yakalandığı zaman üzerinde sadece bir kot pantolon ve iç çamaşırı vardı. Buluşmak için küçük sevgilisini arabayla beklediği yerden alan tacizci öğretmen arabada 16 yaşındaki sevgilisini öperken de yakalanmış.35 yaşındaki Bernadette Smith şu anda gözaltında bulunuyor. Çocuk yaştaki biriyle ilişkiye girmek suçundan yargılanan Bernadette Smith saygınlığını ve itibarını kaybettiği gibi işini de kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya…

Loading...
Loading...