Dilber Ay’ın Eşi Konuştu

Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde kalp krizi nedeniyle gece geç saatlerde Ankara Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı orada doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden ünlü sanatçı Dilber Ay vefatının ardından tüm sevenlerini üzdü. Ölüm nedeninin kalp krizi olmasının ardından Dilber Ay’ın kocası İbrahim Karakaş eşinin hayatını kaybetmesinin nedenini açıkladı.

dilber ayin gencligi - Dilber Ay'ın Eşi Konuştu

Ölüm haberiyle tüm Türkiye’yi yasa boğan sanatçı Dilber Ay, sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı. İbrahim Karakaş yaşadığı büyük acının ardından ilk kez konuştu. Karakaş,

 “Anamı, babamı, kardeşimi, yarimi yitirdim. Dizlerinden tedavi görüyordu. Stres yaptı, ‘yürüyemeceğim’ diyordu. Kendisini stresten yedi bitirdi”

açıklamasıyla yürekleri burktu.

Loading...

ay 3 - Dilber Ay'ın Eşi Konuştu

Dilber Ay’ın hayatını kaybetmesinin ardından sanat camiası yaşadığı üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaşmış ve herkes hislerini tercüme etmek için satırlara dökmüştü. 63 yaşındaki eşini kaybeden İbrahim Karakaş, 2.Sayfa adlı programa telefonla bağlandı ve yaşadığı acıyı canlı yayında anlatarak eşinin ölüm nedenin söyledi. Dilber Ay’ın önümüzdeki günlerde yeni bir programa başlamayı düşündüğünü ve bu yüzden de dizlerinden operasyon geçirdiğini söyleyen Karakaş aynı zamanda bir detay daha söyledi. Dilber Ay’ın ayak tırnağını keserken iltihap kaptığını söyleyen acılı eş sonrasında yaşananları şu sözlerle açıkladı:

Konuşmakta zorluk çeken Karakaş şunları söyledi:

Türkiye Cumhuriyeti’nin başı sağolsun. Anamı, babamı, kardeşimi, yarimi yitirdim. Dizlerinden tedavi görüyordu. Stres yaptı, ‘yürüyemeceğim’ diyordu. Kendisini stresten yedi bitirdi. Garipliği ile geldi, garipliği ile gitti

Loading...