Dilber Ay’ın gözü yaşlı eşi İbrahim Karakuş konuştu!

30 Nisan’da geçirdiği kalp k-rizi s-onucu v-efat eden Dilber Ay’ın 1998’de evlendiği İbrahim Karakuş 21 yıllık eşinin ardından Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ya konuştu

G-özyaşları dinmeyen İbrahim Karakuş şunları söyledi: ”Benim canım karım 50 yıllık sanatçıydı. Kıymetini bilmediler, ü-zdüler. Hiç vasfı olmayanlara 100 binlerce lira akıtırken Dilber Ay’a konser başına teklif ettikleri rakamlar 5 bin TL’ydi.

Karımı g-ariban görüyorlardı. Bir konserden 10 bin TL isteyince ‘Çok pahalı, indir’ diyorlardı. Dilber Ay parayı önemsemezdi, sevdiği için şarkı söylerdi.”

Loading...

İbrahim Karakuş geçirdikleri s-on geceyi de şöyle anlattı: ”Televizyon programına başlayacaktı. Çok h-eyecanlı ve mutluydu. Dizlerinden rahatsızdı. ‘İbrahim sevenlerime a-yıp olmasın, şarkı söylerken dimdik ayakta durayım. A-meliyat olayım’ dedi.

O-perasyondan s-onra ‘Galiba bir daha yürüyemeyeceğim’ diye p-aniğe kapıldı. Y-emeden k-esildi, uykuları k-açtı. O gece en sevdiği diziyi ‘Muhteşem Yüzyıl’ı izliyorduk. Bir doğum sahnesi vardı.

‘İnşa-llah kızımın da bebeği olsun, bir torun daha görelim’ dedi. Derken f-enalaştı, kollarımın arasında gitti. Bu a-cıya d-ayanamıyorum. A-ğlamadığım bir a-n bile yok. Yemiyorum, içmiyorum. Her yer onun a-nısıyla dolu. Birlikte oturduğumuz eve, yer soframıza bir daha dönemem. O evden içeri artık giremem.”

Dilber Ay ile eşi mütevazı bir evde oturuyordu.

Loading...