DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİNAL TARİHİ AÇIKLANDI

Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran dizi ile ilgili üzücü haber geldi. Milyonlarca kişi tarafından seyredilen ve büyük hayran kitlesi bulunan dizi ekranlara veda ediyor. Diriliş Ertuğrul’un final yapacağı tarih resmen açıklandı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından ”Diriliş Ertuğrul final mi yapıyor, ne zaman final yapacak” gibi soruların cevabı merak konusu oldu. Peki, Diriliş Ertuğrul ne zaman final yapacak? Diriliş Osman ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul final mi yapıyor? Diriliş Ertuğrul ile ilgili şok gelişme! İşte o tarih

OSMAN GAZİ DEVRİ BAŞLIYOR

Bir sonraki dizinin ismi ‘Diriliş Osman’ olacak ve Osman Gazi’nin hayatı anlatılacak. Kayı boyunu anlatarak başlanan hikayede Osman Gazi’nin gerçek hayatı çekilecek. Dizide Osman Gazi karakterinin oyuncu Burak Özçivit canlandıracak.

Diriliş Ertuğrul final mi yapıyor? Diriliş Ertuğrul ile ilgili şok gelişme! İşte o tarih

Loading...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Ekranın sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 29 Mayıs günü yayınlanacak 150. bölümüyle final yapacak.

TARİHTE BAMSİ NASIL Ö-LECEK?

Tarihi kaynaklarda Dede Korkut hikayelerinde Bamsı’dan bahsedilmektedir. Bu hikayelerde iyi görünümlü ve yakışıklı olarak bahsedilen Bamsı Beyrek karısı ile farklı obalardandır. Eşinin obası Bamsı’nın desteğini alabilmek için onu kaçırır ve yaralar. Bamsı bu olay sonucu ö-lür.

Dizideki Bamsı ise gerçek hikayelerdekinden farklıdır ve hayal ürünü bir karakterdir. Tarihi kaynaklarda Ertuğrul Gazi’nin Bamsı diye bir Alp’i bulunmamaktadır. Bu nedenle dizide nasıl ve ne zaman ö-leceği bilinmemektedir.

Loading...