Doğuma Bir Ay Kala Eşi Terketti Ve Evin Kredisi Onun Üstüne Kaldı – Geliri Olmayan Anneye Bakın Nasıl Bir Sürpriz Yaptılar

Avustralya’nın Sidney şehrinde yaşayan Amanda 2017 yılının ona uğur getireceğine inanıyordu. Uzun süredir ilk kez mutluydu ve sevdiği birisiyle beraberdi.

Üç yıllık denemelerinin sonucunda Amanda hamile olduğunu öğrenince sevinçten havalara uçtu. Son iki yıldır eşiyle beraber para biriktirdiklerinden ve artık bebekleri olacağından yeni ve daha büyük bir eve taşındılar.

Ancak her şey bir anda değişti.

Hayatı alt üst oldu

Amanda sekiz aylık hamileyken eşi bir anda onu terketti. Evin kredisi de onun üstüne olduğundan büyük bir borçla karşı karşıya kaldı.

Annenin gelir kaynağı yoktu. Bebeği dünyaya gelmek üzereydi ve arkadaşlarından yardım istedi. Anna ismindeki bir arkadaşı yerel radyo istasyonu KIIS 1065’e durumu anlattı.

Loading...

Radyo sunucusu durumdan haberdar olunca hemen müdahale etmeye karar verdi. Bunun için de yine yerel bir kaynaktan yardım istenecekti.

KIIS 105, Amanda ve Anna’yı bir gün radyo programına davet etti. Amanda olan bitenden habersizdi. Radyo sunucusunun sorduğu soru üstüne canlı programda başına gelenleri anlattı.

“Üstünden beş hafta geçti. Hayatımın en büyük şokunu yaşadım” dedi.

Amanda başına gelenleri anlattıktan sonra yanlarındaki televizyon bir görüntü belirdi. Televizyondaki Amanda’nın eviydi. Biraz farklı görünüyordu. Amanda evden çıktığında böyle değildi.

Hemen kamera evin içine doğru ilerlemeye başladı.

İlk olarak elektrikli süpürge görüldü. Radyo sunucusu altı ay boyunca bir temizlik şirketinin evinin temizliğini ücretsiz olarak gerçekleştireceğini söyledi. Öte yandan Eat Fit Food ismindeki catering şirketi de üç ay boyunca evlerine yemek getirecekti. Bebeğin odasında 4 bin dolarlık bebek eşyası vardı.

Son olarak da evin içindeki 10 bin dolara odaklandı kamera. İnsanlar bir araya gelerek para toplamışlar ve kadına yardımda bulunmak istemişlerdi.

Kadının sürprizi gördüğü anki tepkisini videodan izleyin:

Kadının mutluluk gözyaşlarına dökmesine şaşırmamak gerek.

Amanda’ya yapılan iyilikler sizleri de sevindirdiyse dünyada hala iyi insanların olduğunu kanıtlayan haberimizi paylaşmayı unutmayın.

Loading...