Dün hayatını kaybeden, Güzeller Güzeli Sanatçımız Nuray Hafiftaş’ın cenazesinde Büyük Vefa! Türkiye Böylesini Görmedi…

Dün hayatını kaybeden Nuray Hafiftaş’ın cenazesi ünlü akınına uğradı Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş dün hayatını kaybetmişti. Uzun süredir mücadele ettiği kansere yenilerek dün öğle saatlerinde hayatını kaybeden Nuray Hafiftaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla bugün devlet töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törende göz yaşları sel oldu. Cenaze ünlü akınına uğradı

Kaynak: posta.com.tr Elif Bayram / Osman Oğuz Çetin

Nuray Hafiftaş, Teşvikiye Camisi’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Törene katılanlar arasında Metin Şentürk de vardı.

Loading...

SEREN SERENGİL: NURAY HAFİFTAŞ SANKİ HİÇ ÖLMEYECEK GİBİYDİ Cenaze törenine katılan Seren Serengil’in çok üzgün olduğu görüldü. Seren Serengil ‘Sanki hiç ölmeyecek gibiydi! Şaşkınım’ diye konuşurken Nuray Hafitaş’ın Kars’tan köylüleri de törende hazır bulundu.

GÜRSEL TEKİN’DEN NURAY HAFİFTAŞ’A SON GÖREV CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin de cenazede göz yaşı dökenler arasındaydı.

İZZET YILDIZHAN NURAY HAFİFTAŞ’IN CENAZESİNDE Kanser olduğunu öğrenen Nuray Hafiftaş yaşadığı zor günleri şu sözlerle anlatmıştı: Hayatım bir anda tepetaklak oldu. Ben normalde çok pozitif bir insanım. İlk tedaviye başladığım süreçte çok yoruldum çünkü çok yoğun bir şekilde kemoterapi alıyordum. Ancak buraya adım atar atmaz doktorumun hastalığım hakkındaki detaylı bilgi paylaşımları beni çok mutlu etti. Buraya büyük bir mutlulukla geliyorum. Bu acı günde İzzet Yıldızhan da dostu Nuray Hafitaş’ı yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

Orhan Gencebay, sanatçı dostunun tabutu başında bir süre dua etti.

Şarkıcı İntizar arkadaşı Nuray Hafiftaş’a son görevini yerine getiriyor.

Türkücü Ferman Toprak da cenaze törenine katılanlar arasındaydı.

Şarkıcı Hakan Peker de törendeydi.

Nuray Hafiftaş’ın cenaze törenine katılamayan sevenleri cenaze törenine çelenk gönderdi

Emre Bertan, Mahsun Kırmızıgül gibi isimler çelenk gönderenler arasındaydı…

Cenazeye çelenk gönderenler arasında Sibel Can da vardı.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da cenaze törenine katıldı.

Nuray Hafiftaş’ın cenazesine yaşlı, genç, kadın, erkek, çocuk olmak üzere çok sayıda vatandaş da katıldı.

Halk müziği sanatçısı Bedia Akartürk.

Sanatçı Ayhan Aşan.

Sanatçı Ayhan Aşan.

Loading...