ECRİN’İN ÜVEY AMCASI İLE İLGİLİ SON DAKİKA HABERİ! ECRİN BEBEK OLAYINDA GÖZLER ÜZERİNDEYDİ

Türkiye’nin Mayıs ayının başlarından beri konuştuğu Ecrin bebek evine yakın ormanlık alanda ö-lü olarak bulunmuş ve herkesi yasa boğmuştu. Ecrin’in cansız bedeninin bulunmasının ardından gözler Ecrin’in amcası Özkan Kurnaz’ın üzerinde olduğu için köy halkı ve olayı yakip eden kamuoyu şüpheli olarak bakıyordu.

3-20190606215203.jpg

Özellikle Ecrin’in amcasının telefonunun emniyette incelenmesinin ardından ortaya çıkan mide bulandırıcı detaylar büyük tepki çekmişti. AMCASI PARKTA GÖRÜLDÜ, D-ARP EDİLDİ İşte olay ile ilgili son dakika gelişmesinin detayları.. İlçe merkezine 35 kilometre mesafede bulunan Alancık Mahallesi’nde 7 Mayıs’ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayından etkilenen Emrah Dönmezer dün akşam üzeri parkta karşılaştığı Özkan Kurnaz ve yanında bulunan İbrahim Kurnaz’a tepki gösterdi. Çıkan ta-rtışma ka-vgaya dönüştü. Ka-vgada da-rp edildiğini iddia eden Özkan Kurnaz, Vezirköprü Devlet Hastanesine giderek d-arp raporu aldıktan sonra hastaneden ayrılarak Emrah Dönmezden şikayetçi oldu.

4-709.jpg

Polis tarafından arandığını öğrenen Emrah Dönmezer, “Yaşanan olaylar beni çok etkiledi. Parkta rastladığım Özkan Kurnaz’a bu yüzden te-pki gösterdim. Benim de evladım var. Bu olay beni çok etkiledi” şeklinde konuştuktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Loading...
Loading...