Evden Kaçmak İsteyen 13 Yaşındaki Çocuk Polisi Aradı – Odasını İnceleyen Polisin Boğazı Düğümlendi

Küçükken bir an önce büyümek ve yetişkinlerin yapabildiği şeyleri yapmak istersiniz. İstediğiniz saatte yatmak, istediğiniz yiyecekleri yiyebilmek ve araba kullanabilmek bunlardan bazıları.

Büyüdüğünüzde ise hayatın küçükkenki kadar kolay olmadığını anlarsınız. Artık hayata atılmışsınızdır ve sorumluluklarınız vardır.

13 yaşındaki çocuktan çağrı alan polis, olay yerine gittiğinde gördüğüne inanamadı.

13 yaşındaki Cameron Simmons tereddütle polisi aradı. Telefonu Gaetano Acerra ismindeki polis açtı. Hemen çocuğun yaşadığı evin adresine gitti.

Loading...

Acerra gider gitmez evin önünde oturan Cameron ile konuşmaya başladı. Annesi, küçük çocuğu abisinin oyun konsoluyla oynadığı için cezalandırmıştı ve küçük çocuk annesine kızıp evden kaçmak istediğini söyledi.

ABC7news’ten aktarılanlara göre bunun ardından Acerra evi incelemeye karar vermiş.

Çocuğun odasına giren polis, odanın bomboş olduğunu görünce çok şaşırdı. Odada ne bir dolap ne de yatak vardı. Evin geri kalan kısmı da bomboştu. Çocuğun kıyafetleri çöp poşetinin içine koyulmuştu.

Cameron, son zamanlarda maddi sıkıntılar çektiklerini söyledi. Hasta yakınlarına bakabilmek için başka bir şehirden buraya taşınmışlardı.

Çocuğun odasını görünce polisin gözleri doldu.

Buna kayıtsız kalamayacağını düşünen polis, aileye sürpriz yapmaya karar verdi.

Aile için etraftan mobilya toplamaya başladı. Acerra, kardeşinin de yardımıyla evi donattı. Cameron için de oyun konsolu aldılar.

Gerek Cameron gerekse de aile, polisin yaptığı iyilik karşısında gözyaşlarını tutamadı. Ailenin hikâyesi internette yayıldıktan sonra insanlar aileyi bağış yağmuruna tuttu.

Olaya dair haberi izleyin:

İyiliklerin, iyilik doğurması harika bir olay! Polise duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz!

İnsanların, altın kalpli polisten ilham almaları için paylaşın!

Loading...