Farklı Zamanlarda Evlat Edindiği İki Çocuğun Kardeş Olduğunu Öğrenen Yalnız Anne Gerçeği Öğrenince Şok Oldu

30’lu yaşlarında evliliği sona eren Katie Price hayatta yeni bir sayfa açtı.

Yaşadığı şehri ve işini değiştirdi. Bir de çocuk evlat edindi.

2016 yılında üzücü bir haber izledi. 4 günlük bir bebek hastane kapısına bırakılmıştı. Adı yoktu. Çalıştığı hastanede Katie ona Grayson adını verdi. 11 ay boyunca geçici olarak bebeğe baktı. Mahkeme, bebeğin velayetini biyolojik ailesinden alıp Katie’ye verdi. Sağlık sorunları nedeniyle gebe kalamayan Katie, çocuk evlat edinerek en büyük hayalini gerçekleştirdi.

İleride öğreneceği gerçek Katie’yi inanılmaz şaşırttı.

Loading...

Katie, anne olmak için doğmuş gibiydi. Evlat edindiği oğluna harika annelik yapıyordu. Bir çocuk daha evlat edinmek istese de önce Grayson’ın biraz büyümesini bekledi.

Ardından ilginç bir olay daha gerçekleşti. Hastane kapısına bir bebek daha bırakıldı. Bebeğe acilen geçici bir aile aranıyordu.

Tereddüt etmedi

Katie, bebeğin bir eve ihtiyacı olduğunu biliyordu. İkinci çocuğunu iki yıl sonra evlat edinmek istese de hiç tereddüt etmeden Hannah ismini verdiği bebeğin geçici velayetini aldı. Hannah ismindeki bebeğin şimdi annesi ve kardeşi olmuştu.

Katie, bebeğin bilekliğine bakınca şok edici gerçekle karşılaştı.

Bebeğin biyolojik annesinin adı Grayson’ınkiyle aynıydı.

Katie daha da derin bir araştırma yaparak biyolojik ailelerinin kimler olduğunu buldu. İkisinin de annesi benzer özelliklere sahipti.

Bu bir tesadüf olabilir miydi?

Katie, Grayson ve Hannah’ın birbirlerine benzemediğini görebiliyordu. Yine de içinde bir kuşku vardı.

“Grayson’ın ten rengi daha koyu ve saçları kıvırcıktı. Hannah’nın ise ten rengi oldukça beyazdı ve saçları sarı renkteydi” dedi.

Yaptığı araştırma sonucunda Katie, Hannah’nın biyolojik annesini buldu. İşte o zaman Grayson ve Hannah’nın annelerinin aynı kişi olduğunun farkına vardı ve şok oldu.

Yapılan DNA testiyle Grayson ve Hannah’nın annelerinin aynı babalarının farklı olduğu ortaya çıktı.

Katie, “Ya çocuğu başkası sahiplenseydi? Kardeşleri olduğunu bilmeden büyüyeceklerdi. Olanlara hala inanamıyorum” dedi.

Hannah evlat edinildi

Katie, Hannah’yı resmi olarak geçtiğimiz senenin aralık ayında evlat edindi.

Katie, “Onu evlat edindiğim gün çok tuhaf hissettim. O an bana Hannah’yı Tanrı’nın gönderdiğine inandım. Başta evlat edinmeyi düşünmüyordum. Çünkü Grayson’ı evlat edinmiştim ve onu tek başıma büyütmekte biraz zorlanıyordum. İkinci çocuk için biraz beklemeye karar vermiştim. Bir şekilde dilim beni ‘Evet’ demeye itti. İyi ki de demişim” dedi.

Buna tesadüf denilemez. Kaderin cilvesi demek daha doğru.

Annenin öğrendiği gerçek sizleri de şaşırttıysa paylaşmayı unutmayın.

Loading...