FETÖ’cü Çıktı, Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin O ünlü İsmi Tutuklandı

Türkiye’de gün geçmiyor ki gözaltına alınan ve tutuklanan isimler şaşırtmasın. Birçok isim bu kapsamda gözaltına alınmaya başladı…… Özellikle Yetenek Sizsiniz’de izleyenlerin beğenisini kazanan gösterilere imza atan O isim FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı. İster istemez insanların kafasında, ” sende mi” sorusu yankılandı.

Bilindiği gibi Yetenek Sizsiniz’in şampiyonu Atalay Demirci twitter hesabının hacklenmesi sonucu bağı deşifre edilmişti, bununla birlikte bir isim daha deşifre edildi.Acun Ilıcalı ne yapacağını bilemedi. Bu isimlerin tek tek fetöcü çıkması ile şimşekleride üzerine çekmeye başladı.

2009 ve 2012 yıllarında Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına katılan ve finale kadar çıkma başarısı gösteren Hakan Akdoğan, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Daha başka isimlerin olup olmadığı merak konusu oldu.

Loading...

FETÖ gibi gizlilik ve takiye esasına dayalı bir örgütün tarihçesinin tüm yönleriyle ve sağlıklı bir şekilde ortaya konabilmesi güçtür. Bu sebeple öncelikle söz konusu örgüt hakkında kapsayıcı ve tutarlı bilgiler serdetmek bakımından bu bölümün kronolojik kısımlarına geçilmeden önce örgütün niteliği, yapısı, zihniyeti, vb. hakkında genel bilgi, açıklama ve değerlendirmelere yer verilmesi uygun görülmüştür.

Loading...