Gülben Ergen’den Yeni Açıklama: Sözün Bittiği Yerdeyim

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in bir cin-ayeti 12 milyon TL karşılığında az-mettirdiği iddia edildi.

Hakkında çıkan iddiaları kabul etmeyen Gülben Ergen, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının sunucularına açıklama yaparak kendisini savundu.

GÜLBEN ERGEN CİN-AYETİ Mİ AZME-TTİRDİ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkarılan Asım Bayram cina-yetinin zanl-ılarından Murat Güneş sorgusunda, bir önceki işlediği cinay-eti ünlü bir ismin azmettir-ğini ve 12 milyon dolara kiralık ka-til olarak görev aldığını anlatmıştı.

Murat Güneş, bu cin-ayetin azm-ettiricisinin, Türkiye’nin yakından tanıdığı bir ünlü isim olduğunu iddia etti. Müge Anlı’daki Murat Güneş’in ifadesinden sonra herkes ünlü ismi araştırmaya başladı. Sosyal medyada o ünlü ismin Gülben Ergen olduğu iddia edildi.

Loading...

“SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİM”

Ol-ay sonrası 2. Sayfa programının sunucularına “Babamı da Gülben Ergen” öld-ürdü yazılı bir caps gönderen Gülben Ergen, “2006 yılında bu konuyla ilgili bir açıklama yapmıştım. Ne için, kim için yapayım daha fazla açıklamayı? Roma’yı da ben yakmış olabilir miyim? diyorum. Ne diyeyim artık. Sözün bittiği yerdeyim.” dedi.

Bunun yanı sıra sunucuların Gülben Ergen’in avukatı Altın Mimir’in yurt dışında olduğunu ve Ergen’in onu beklediğini söyledi.

“ROMA’YI DA BEN YAKMIŞ OLABİLİR MİYİM?”

Gürinan Bayramoğlu ci-n-ayetind-en 10 yıl ha-pis yatan ve 2015’te tahl-iye edilen Murat Güneş’in sözlerinin medyaya yansımasının ardından az-me-ttirici iddiasının yeniden gündeme gelmesiyle şarkıcı Gülben Ergen, sosyal paylaşım sitesi Instagram’daki hesabından dik-kat çeken paylaşımda bulundu. Ergen, fotoğrafını, üzerine “Roma’yı da ben yakmış olabilir miyim?” yazarak, paylaştı.

Loading...