Hangisi yalan söylüyor?[Psikoloji Testi]

1. Adamı Seçtin

Bu adamın yalan söylediğine inanıyorsun, çünkü boynu ile oynuyor. Bu tam da bir yalancının yapacağı türden bir hareket. ,

Bu adamı yalancı olarak seçmek, senin mükemmelliyetçi bir insan olduğunu ve hayatında gerçekleri söylemeyen insanlara asla yer olmadığını gösterir.

Çünkü düzgün ve sorunlardan uzak bir hayat yaşamak istiyorsun ve bu gibi problemlere ayıracak vaktin yok. Yapacak çok daha önemli işlerin var.

2. Adamı Seçtin

Loading...

Ağzı el ile kapatmak yalan söyledikten sonra istemsizce yapılan bir harekettir. Eğer bir konuşmacı bu hareketi yapıyorsa dinleyicilerden hiçbirisi ona inanmaz.

Bu adamı yalancı olarak seçmek baskı ve yüksek stresten etkilenmeyen bir insan olduğunu gösterir. Yüksek derecede konsantrayon yeteneğine sahipsin ve işlerini büyük titizlik ve özveri ile yaparsın.

Zamanını çok iyi yöneten, başarı için her şeyden fedakarlık edebilen birisin. Tembel ve seni yoran insanlara ise asla tahammülün yok.

3. Adamı Seçtin

Bu adamı yalancı olarak seçmek senin yalan söyleyen insanlara sıklıkla rastladığını ve artık bundan yorulduğunu gösterir.

İnsan doğasını tamamen çözmüş, insanların her hareketinin altında neler yattığını anlayan birisin. Buna rağmen sosyalsin ve etrafında insanlar oldukça mutlusun.

Sen takım çalışmasına yatkın, tek başına çalışmaktan hoşlanmayan bir insansın. Ayrıca başkalarına yardım etmekten çekinmeyen ve arkadaşların tarafından çok sevilen birisin.

4.Adamı Seçtin

Yalan söylemenin en açık belirtisi burna dokunmaktır. Bu adamı yalancı olarak seçmek, senin cesaret dolu ve mücadeleci bir insan olduğunu gösterir.

İnandığın şeyler için savaşmaya her an hazırsın. Çoğu insanın örnek aldığı ve onlara yol gösteren bir insansın. Yapılan yanlışlar karşısında susmazsın, her zaman söyleyecek bir sözün vardır.

İnsanların senin hakkında ne düşündüklerini pek önemsemez, içinden geldiği gibi davranırsın. Bu kendine olan tam güvenin sayesinde çevrendekilerin hayranlığını ve saygısını kazanmış bir insansın.

Loading...