Hanımlar kasıklarınızı traş ediyorsanız bunu mutlaka okuyun!

Hepimiz dünyadaki pek çok kadının uzun zamandır kasık bölgesini tıraş ettiğini biliyoruz. Malesef bu “yöntem” normal bir şey haline geldi, ancak birçok kadın muhtemel yan etkilerinin farkında değil. Sadece aşağıdaki makaleye göz atın ve bununla ilgili daha fazla bilgi edinin.

kasıklarınızı traş ediyorsanız bunu mutlaka okuyun! ile ilgili görsel sonucu

Not: Kasık tüylerinizi ağdalamamanızı veya tıraş etmemenizi kesinlikle öneririz. İşte bilmeniz gereken şey – “Kadın Hastalıkları ve Doğum Jinekoloji Günlüğü” nde, ünlü bilim adamı Andrea De Maria, bayanlarda kasık traşının tehlikelerinin farkında olmadığını söylüyor.

Ayrıca, genital bölgedeki cildin çok hassas olduğunu ve kesikler ve yaralara eğilimli olduğu konusunda uyarıda bulundu.Belin altındaki alan ter bezleriyle doludur. Bu, bölgenin bakteri üremesi için ideal bir ortam olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, eğer deride biraz kesik varsa, büyük bir enfeksiyon riski vardır. Bu da sizin için çok önemlidir

Loading...

– kasık tüyleri cinsel yolla bulaşan hastalıkların karakteristik bir engeli. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve makalenin sonundaki paylaş düğmesini tıklamaktan çekinmeyin. Tekrar teşekkürler ve gününüzün tadını çıkarın. Kaynak: www.kadindayasam.com özel haberidir.

Loading...