Hercai dizisi 6 bölüm s-onra erken final yapıyor!

Daha ilk bölümü ile büyük bir seyirci kitlesinin beğenisini kazanan Hercai dizisi 31 Mayıs Cuma günü sezon finali yapıyor. Hercai, herkesi büyük ş-oka sokacak bir bölümle sezon finali yapacak.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 1

ATV’nin büyük ses getiren dizilerinden biri olan Hercai, daha ilk bölümü ile büyük beğeni kazandı. Cuma akşamları yayınlanan dizi, karşısında sıkı rakipleri olmasına rağmen reyting listelerinde kanalın yüzünü güldürdü.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 2

Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce ö-l-d-ürülen anne babasının i-ntikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesinin anlatıldığı dizi farklı senaryosu ve başarılı oyunculuklarla izleyenlerden tam not aldı.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 3

Yarın, yani 5 Nisan cuma akşamı 4. yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hercai dizisi erken sezon finali yapacak. Hercai 12. bölümü ile 31 mayıs cuma akşamı unutulmaz bir sezon finali yapacak.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 4

Başrollerinde genç yetenekler Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu gibi isimlerin yanı sıra Macit Sonkan, Ayda Aksel gibi başarılı oyuncuların olduğu dizi yeni sezona ise 13. bölüm ile 20 Eylül Cuma akşamı başlayacak.

Loading...
Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 5

Peki yeni bölümü merakla beklenen Hercai’de 4. bölümde neler olacak: Dizinin so-n sahnesinde Reyyan’ın kendini köprüden aşağı atması ş-ok etkisi y-arattı. İzleyicilerin m-erakla beklediği Hercai 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 6

İ-ntikam ateşiyle inşa edilen evlilik, Aslanbey ailesinin planladığı gibi s-on bulmuş, Miran, Reyyan’ı ertesi gün terk etmiştir. Bu a-cıyı kaldıramayan Reyyan, Miran’la ilk gecesini yaşadığı kulübeyi a-teşe verir.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 7

Reyyan, a-cı dolu y-aşantısına intiharla s-on mu verecek? Miran, aldığı i-ntikamın h-aberini vermek için annesinin me-zarına gider. İçinin soğumadığını i-tiraf eden Miran, Reyyan’a y-aşattığı a-cıyı unutabilecek mi? Yanan kulübenin h-aberini Fırat’tan duyan Miran, bu i-ntikam savaşında s-uçu olmayan Reyyan’ı o halde mi bırakacak? Yıllardır nikahlı kocası Miran’ın kendisini sevmesini bekleyen Gönül, s-onunda bu mutluluğa kavuşabilecek mi? Azat’ın s-ilahından çıkan k-urşunun kafasına i-sabet etmesiyle hastaneye kaldırılan minik Gül h-ayata gözlerini mi yumacak?

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 8

Akın Akınözü – Miran Aslanbey : Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından i-ntikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda g-üçlü ve zeki bir adamdır.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 9

Ebru Şahin – Reyyan Şadoğlu : Hazar ve Zehra Şadoğlu’nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu’ndan a-sla görememiştir.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 10

Macit Sonkan – Nasuh Şadoğlu : Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. K-arar verdikleri, söyledikleri hiçbir zaman ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Hercai dizisi 6 bölüm sonra erken final yapıyor! ATV kararı duyurdu - Sayfa 11

Ayda Aksel – Azize Aslanbey : Aslanbeyler’in en büyüğüdür. Çok a-cılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi n-efretle katılaşmış, a-cımasız bir kadındır Azize. Tam yirmi yedi yıl önce bir i-ntikam ye-mini etmiştir.

Loading...