Kansere en etkili çözüm (Yüzde 90 etkisi kanıtlandı)

Kanser tedavisinde tıp çok önemli aşamalar kaydetti. Ama hala bu konuda bilinçlenmek, erken tanı ve tedaviye başlamak büyük önem taşıyor.

Kansere yakalanmamak için alton değerinde öneriler ise şöyle: “Yeme-içme alışkanlıklarımızı düzenliyoruz. Düzenli olarak egzersiz, spor içeren bir yaşamı tercih ediyoruz.

Ve mutlu yaşamaya özen gösteriyoruz. Mutluluk her şeyi düzeltir. Çünkü moral çok önemli.

Vücudumuzda bazı mekanizmalar var, kanser yapanlar ve kanseri önleyen mekanizmalar var.

Aslında her gün kansere yakalanıyoruz ama kanseri yok eden mekanizma gidip onu bulup  öldürüyorlar. Bu dengeyi sağlayan önemli şeylerden biri ruhsal durum olduğunu inanıyorum, tedavileri işin içine giderek giriyor.

Loading...

Bazen kanser hakkında endişeler düşüncelerinizi elegeçirebilir. Bu normaldir. Ancak olumsuz düşüncelerde takılı kalmak yerine şunudeneyin: Her gün 10 – 15 dakika ayırın ve bu zaman içinde ana endişelerinizeodaklanın.

Endişelendiğiniz şeyleri bir günlüğe yazın veya biriyle konuşun. Bunlarıkontrol edemediğiniz şeyler olarak kabullenip, daha olumlu düşüncelere geçin.Bu şekilde hem anksiyeteyi sonlandırabilirsiniz hem de olumsuz düşüncelerikafanızdan atmak için size zaman kalır.

Hedefiniz mutsuzluk ve olumsuz düşüncelerle dolu günleryerine daha pozitif ve mutlu günler geçirmektir. Bunun için öncelikle olumlu şeylere odaklanın. Şu anda başınıza gelen güzel şeyleri düşünün.Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin. Partnerinizle bir yürüyüşe çıkın, birarkadaşınızı arayın ve beraber gülün, bir filme gidin veya bir öğle yemeğidüzenleyin. Bu sayede hayatınızda en çok önemsediğiniz kişilerin varlığını farkedersiniz.

Bazı insanların reiki yapması, Himalayalara çıkması, inanması ve dua etmesi kanseri yok eden mekanizmaları harekete geçiriyor. Moral, mutluluk her şey demek zaten…

Loading...