Karısının Fotoğrafını G-izlice Çekti ve Yabancılar Fotoğraftaki C-an Alıcı Ayrıntıyı Keşfetti

Annelik kısaca başkası için y-aşamaktır. Üstelik o kişinin kim olduğunu, kim olacağını bilmeden. Adeta kapalı bir mücevher kutusu için yorulmak, direnmek, kendini yaşamaktan fedakarlık yapmak, y-aşatmaya çalışmaktır. Üstelik içinden gelen hedefleri, aklından geçen gelecekleri y-utkunarak, kalbine g-ömerek, izleyerek takip ederek ve sadece keşfetmeye çalışarak y-aşamaktır. Annelik hissedilecek tüm duyguların üzerinde en kutsalı ve en özelidir. İşte tüm bu duyguları bir arada veren bir fotoğraftan bahsedeceğiz bugün sizlere. Yurt dışında çekilmiş bu fotoğrafta bir anne ve iki evladı uyuyor. Fotoğrafı çeken ise baba. Gece işten eve gelen baba yatağında eşini çocuklarına sarılmış halde görünce hemen bu anı ö-l-ümsüzleştirmek istemiş ve fotoğraflarını çekmiş. Daha sonra ise bu güzel fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşmış. Fotoğraf ve adamın altına yazdığı anlamlı şeyler ise kısa sürede internette viral haline gelmiştir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2s.jpg

Adam fotoğrafın altına şunları yazmış : ‘Görmekte olduğunuz kişi eşim. Ben geç saatlere kadar çalışmak z-orunda olduğum için o tek başına iki evladımızla ilgileniyor ve benim eksikliğimi hiç hissettirmiyor. Bu şu ana kadar gördüğüm en güzel manzara ve sizin de bu manzarayı görmeniz için fotoğrafı sizlerle paylaştım. Kadınlar t-artışmasız bu dünyanın en m-ucizevi v-arlıkları. Gelecek nesli dünyaya getirirler, onlara bakarlar, eğitirler ve her zaman onların koruyucu m-elekleri olurlar. Annelik gibi k-utsal bir görevi çoğu kadın h-akkıyla yerine getirmekte. Tıpkı benim güzel eşim gibi. Çocuklarımın annesi olan bu güzel kadını koşulsuz seviyor ve destekliyorum. İyi ki kadınlar var. Sizler de lütfen kadınlara ve annelere saygı duyun ve onlara sevginizi gösterin.’ Fotoğrafı çeken adam gibi keşke herkes sevdiklerine bu kadar sabır ve sevgi gösterse eminiz dünya daha iyi bir yer olurdu. Anneler ve kadınlar da üstlendikleri s-orumluluklardan dolayı k-esinlikle t-akdiri h-ak ediyorlar. Sizce de öyle değil mi? Sıradaki fotoğraf ise içerisinde hiç de m-asum duygular barındırmıyor. Çünkü bu fotoğraf bir ilişkinin bitmesine neden olmuş. Nasıl mı?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2s.jpg

20 gündür şehir dışında olan adam eve döndüğünde karısının u-yanık halde y-atakta onu beklediğini görünce çok mutlu olmuş ve hemen karısının fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabında profil resmi yapmıştır. Fotoğrafın altına da onu ne kadar sevdiğini anlatan cümleler yazmıştır. Ancak kısa bir süre sonra adam a-cı gerçekle t-esadüfen karşılaşmıştır. Fotoğrafa d-ikkatlice bakan adam gördüğü detayla adeta ş-ok olmuştur. İlk bakıldığında fark edilmeyen bu küçük detay daha sonrasında anlaşılınca insanlar da kocası gibi ş-ok olmuşlardır. Vantilatörün altında yatağın alt ara kısmında bir çift göz kameraya bakmakta. Peki siz fotoğrafa ilk bakınca bu küçük ayrıntıyı fark ettiniz mi?

Kadın 20 gündür şehir dışında olan kocasını aldatmış ve eve söylediği saatten önce gelmesiyle her şey ortaya çıkmıştır. Yatağın altında genç kadının s-evgilisi s-aklanmış ve f-lash patlayınca da ortaya çıkmıştır. Bu a-cı detay ise eş tarafından haftalar sonrasında fark edilmiş ve a-ldatılan koca hemen b-oşanma d-avası açmıştır. Fotoğrafın mahkemeye k-anıt olarak sunulmasıyla birlikte h-akim çifti tek c-else de b-oşamıştır. Bu a-cı olayla kadının uzun süredir eşini aldattığı ortaya çıkmış, adam da -yalan h-ayatı y-aşamaktan kurtulmuştur.

Loading...
Loading...