Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu!

ATV ekranlarında yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı, yaz sezonu boyunca yeni bir yarışma programı sunacak.

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 1

11 yıldır kayıpları bulmasıyla Türkiye’de adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış olan Müge Anlı, yeni işini açıkladı. ATV ekranlarında yarışma sunacağını açıklayan Müge Anlı, farklı bir formatta ilk kez sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 2

11 yıldır sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dışına çıkacak olan ünlü sunucu, Tamer Karadağlı’nın eski programı ‘Güven Bana’yı sunacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta s-onu çekimlerin yapılmaya başlandığını dile getiren Müge Anlı, henüz yayınlanacak gün ve saatin belli olmadığını belirtti.

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 3

Bulduğu k-ayıplar, açığa çıkardığı c-i-nayetler ve kavuşturduğu aileler ile izleyenlerinin gönlünde taht kurmayı başaran Müge Anlı’nın yeni programı şimdiden m-erakla beklenmeye başlandı. Peki Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 4

Müge Anlı kimdir?: Müge Anlı, 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğmuş, Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yapmıştır.

Loading...
Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 5

Televizyon h-ayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye’de, Müge Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etti.

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 8

Dobra Dobra’da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve ATV’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 9

Programda, k-aybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı c-i-nayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Müge Anlı yeni işini resmen duyurdu! Bu sefer kayıpları bulmayacak - Sayfa 10

Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu.Müge Anlı, 2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Loading...