Nihat Hatipoğlu’ndan Kadınları Zevkten Dört Köşe Eden Erkekleri Ayağa Kaldıran Fetva

Medyatik Hoca Nihat Hatipoğlu kadınları zevkten dört köşe eden fetvayı verdi.

Fetvasını canlı yayında açıkladı. Hatipoğlu , bir kadının sorusu üzerine jet hızıyla verdiği fetvayla kadınlardan büyük destek gördü. Nihat Hatipoğlu’nun fetvasına destek mesajları sosyal medyada çığ gibi büyüyerek artıyor. Erkekler ise fetvaya tepki gösterip, Hatipoğlu’nu kadınları boşanmaya teşvik etmekle suçladılar.

Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, programına telefonla bağlanıp “Kocam bana şiddet uyguluyor. Ne yapmalıyım?” diyen kadın izleyiciye “Allah size boşanma hakkını vermiştir” yanıtını verdi.

ATV ekranlarında yayınlanan programında birbirinden ilginç konulara değinen ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, bir taraftan da ekran başındaki izleyiciden gelen soruları yanıtlıyor.

Loading...

“YEMEKLERİMİ BEĞENMİYOR, ŞİDDET UYGULUYOR”

Programın önceki gün yayınlanan bölümünde ismini vermek istemeyen bir kadın izleyici yayına telefonla yayına bağlanarak “Eşim bana sürekli küfrediyor, yaptığım yemekleri beğenmiyor ve bana şiddet uyguluyor. Ne yapmalıyım?”

şeklinde bir soru yöneltti.

“ALLAH SİZE BOŞANMA HAKKINI VERMİŞTİR”

Bu soru karşısında yüz ifadesi değişen ve sinirlendiği gözlenen Hatipoğlu, “Allah size boşanma hakkını vermiştir. Kanun da siz bu hakkı vermiştir. Böyle bir adamla yaşamak zorunda değilsin.” dedi.

O SAHNELERDE OYNAMAK CAİZ DEĞİL

NİHAT HATİPOĞLU İZDİHAMI YAŞANDI

Karaman Belediyesi tarafından düzenlenen ve ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun konuşmacı olarak yer aldığı “El Metin” isimli programa, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programı, Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar ile belediye meclisi üyeleri ve yaklaşık bin kişi takip etti.

Hatipoğlu’nu yakından görmek isteyen vatandaşlar, program başlamadan bir saat önce salonu doldurdu. Ayakta kalan vatandaşlar da programı sahnede oturarak takip etti.

Peygamber Efendimiz 23 yıllık peygamberlik hayatında dünyanın haritasını, dünyanın dengesini değiştirdi diyerek konuşmasına başlayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, “Bugün dünyada 2 milyar Müslüman var. Batılıların ajan firmaları İslam aleminde değişik isimlerde örgütler kurduruyorlar ve insanları birbirlerine vurduruyorlar, kafa kestiriyorlar. Oda tekbir getiriyor, öbürü de tekbir getiriyor, sonrada birbirlerini öldürüyorlar. Bunlar hep kurgu, bunların hepsi birer tezgah, bu gece bunların hiçbirine değinmeyeceğim” dedi.

Hatipoğlu, sohbetinde, İslam dininin hoşgörüsüne, İslamiyetin kız çocuklarına bakışına ve merhamet konularına değinerek, salonda duygusal anlar yaşattı.

Vatandaşın yoğun ilgisinden oldukça memnun kaldığını belirten ünlü ilahiyatçı, yaklaşık 1 buçuk saat süren programın sonunda sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Loading...