Oğlunun k-tilini aramaya Müge Anlı’ya geldi ….

Müge Anlı c-anlı yayında k-ayıp olarak aranan Engin Karakollu’nun babası Arif bey tarafından ö-l-d-ü-rüldüğü ortaya çıktı.

Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 1

ATV Ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında k-ayıp olarak aranan Engin Karakollu’nun babası tarafından ö-l-d-ürüldüğü o-rtaya çıktı. C-anlı yayında oğlunu ö-l-d-ürdüğünü açıklayan baba Arif bey c-i-nayeti nasıl işlediğini anlattı. Anne ve kız kardeşi sinir k-rizine girerken babanın c-i-nayeti nasıl işlediğini bir bir anlattı. C-i-nayetin her detayı ise k-an d-ondurdu.

Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 2

Yaklaşık 15 aydır h-aber alınamayan Engin Karakollunun başına ne geldiğini öğrenmek isteyen anne Şazımat Karakollu ve kız kardeşi Müge Anlı’nın programına katıldı. Nevşehir’de yaşayan Engin beyin ise k-a-til z-anlısı babası Arif bey çıktı. Arif bey bu gün Müge Anlı c-anlı yayında c-i-nayeti i-tiraf etti ve c-i-nayeti nasıl işlediğini anlattı. Baba Arif bey c-i-nayet anı ile ilgili şunları söyledi:

Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 3

Engin h-ayatta değil. Her gün geliyordu p-sikolojik s-orunu vardı. Engin her gün gelip evin içinde huzursuzluk çıkartıyordu. Ben her gün yemeğini yapıyorum yumurtasını haşlıyorum ama her gün 4 sefer gelip huzursuzluk çıkartıyordu.

Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 4

Bir gün gece geldi. Zaten c-an k-orkusuyla yatağın altında tüfek var. Kendimi emniyete almak için saklıyordum. S-onra yine geldi bende kaçarken bir el a-teş ettim döşünden vurdu hemen ö-l-d-ü. Tek kurşunla ö-l-d-ü.

Loading...
Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 5

Ö-l-d-ürdükten s-onra öptüm s-onra mandıranın yanına g-ömdüm. Mandıranın yanına çuvalların orada 1 metre kazıp g-ömdüm. Üstüne saman çuvallarını ö-rttüm.

Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 6

Huzursuz oldum vicdan a-zabı çektim. Evde bile huzursuz oldum yatamadım. Bana kimse yardım etmedi sürükledim kendim g-ömdüm.

Oğlunun katilini aramaya Müge Anlı'ya geldi katil kendisi çıktı - Sayfa 7

Baba c-anlı yayında bunları anlatırken anne ve kız kardeş ise sinir k-rizine girdi.

Loading...