Röntgeni çekilince d-ehşet ortaya çıktı! İnsanların yüzüne bakamıyor

Mardin’in Artuklu ilçesinde bir köpek, av tüfeği ile v-urulmuş halde bulundu. Vücuduna 150’ye yakın s-açma i-sabet eden köpek, insanların yüzüne bakamıyor ve kimse ile göz teması bile kuramıyor.

Mardin Artuklu ilçesinde önceki gün bir köpek, av tüfeği ile v-urulmuş halde bulundu. İ-hbar üzerine harekete geçen Mardin Büyükşehir Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi ekipleri yaralı köpeği barınağa götürülerek t-edavi altına aldı.

Hayvan h-astanesinde veterinerler tarafından yapılan m-uayenede kafasına t-üfekle a-teş edilen köpeğin ç-ekilen filmi s-onrası vücudunun çeşitli yerlerinde 150’ye yakın tüfek s-açması tespit edildi. İnsanların yüzüne bakmayan ve kimse ile göz teması bile kurmayan köpek, veteriner hekimler s-ayesinde yeniden y-aşama tutunmak için m-ücadele ediyor.

Y-aralı köpeğin durumu h-akkında bilgi veren Mardin Büyükşehir Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde görevli Yasin Vural, merkezlerine gelen i-hbar üzerine boş bir arazide t-üfekle vurulan köpeği a-cil olarak rehabilitasyon merkezine getirerek tedavi altına aldıklarını söyledi.

Yapılan ilk m-üdahaleden s-onra köpeğin yeniden h-ayata döndürüldüğünü belirten Vural, “Bize gelen i-hbar üzerine köpeği bulduğumuzda ö-l-m-ek üzereydi. Boyun tarafından 140 ve 150 s-açma tespit edildi. Veteriner hekimlerimiz m-üdahale etti. Şu anda biraz t-oparlandı. İyileşmesini temenni, ediyoruz. Bu insanlığa s-ığmayan bir c-anlıyı vuran c-a-nilerin bulunması için kolluk k-uvvetlerinden bize yardımcı olmasını istiyoruz” dedi. İHA

Loading...
Loading...