RTÜK’e şikayet yağdı! Yasak Elma’da Yıldız’ın dekoltesi olay oldu!

FOX TV ekranlarının bol entrika ve ihanet dolu dizisi Yasak Elma 38. son bölümü pazartesi akşamı ekrana geldi. Heyecan dolu bölüme ise dizinin Yıldız’ının giydiği göğüs dekolteli kıyafet damga vurdu, seyirci o sahnelere kızdı.

Yasak Elma 38. son bölümü ile pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında yayınlandı. Bol ihanet, entrika ve yalan dolu sahneleri ile seyircinin ilgisini çeken dizi reyting listelerinde de kanalın yüzünü güldürdü.

Yasak Elma’da Yıldız’ın dekoltesi olay oldu! Göğüs ucu diziyi karıştırdı – Sayfa 2
Yasak Elma son bölümde izleyicinin takıldığını ve anlam veremediği sahnelerden biri de dizinin Yıldız’ının giydiği derin göğüs dekolteli elbise oldu. Halit Argun’un 3. eşi olan Yıldız’ın, kardeşi Zeynep’in düğününde giydiği elbise diziye damga vurdu.

Loading...

Son bölümlerde özellikle Eda Ece’nin hayat verdiği Yıldız karakterinin derin göğüs dekolteli kıyafetler giymesi ise izleyiciyi kızdırdı. Sosyal medyada da gündem olan Yıldız’ın son giydiği elbisede göğüs ucunun görünmesi ise ekran başındaki seyircinin gözünden kaçmadı.

Yıldız’ın göğüs ucunun göründüğü şeffaf elbise gecenin konusu oldu. Diziyi izleyenler bu sahneye sosyal medyada yorum yağdırdı.

İzleyenlerin bir çoğu ise Yıldız’ın bu kadar dekolte giymesini, göğüslerin sürekli ön planda gösterilmesini yadırgadı.

Özellikle kardeşi Zeynep’in düğününde bu kıyafeti tercih etmesi ise seyircinin kızdığı diğer konulardan biri oldu.

İNSTAGRAM’DA PAYLAŞTI:

Instagram hesabından göğüs dekolteli fotoğrafını paylaşan Eda Ece, sadece güzelliğini sergilemek değil üzerindeki kıyafetlerin reklamını da yapmak için bu fotoğrafı paylaştı.

Bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Beğenenlerin yanı sıra birçok takipçisi bu dekoltenin çok gereksiz olduğunu ve fazla abarttığını söyledi.

Loading...