Sadece Parmaklarınızı Kullanarak 5 Dakikada Yapacağınız Bu Egzersiz Enerji Seviyenizi Düzenleyecek

Parmaklarımızdan geçen bir çok enerji yolu vardır. Parmaklarımızdan vücudumuza yeni bir enerji a-kışı ahengi getirebiliriz. Örneğin yalnızca sağ veya sol elinizle karşıdaki kişinin baş parmağını tutar ve hafifçe b-asınç uygularsanız, bu, karşınızdaki kişinin hemen rahatlamasını sağlayacaktır. Aşağıdaki talimatlar sayesinde bu uygulama h-akkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz:

E-ndişeyi ve d-epresyonu y-ok etmek için elinizle baş parmağınızı birkaç dakikalığına tutun. Bunu yapmak ayrıca sindirim ve s-trese de iyi gelir.

K-orkuyu ve özeleştiriyi y-ok etmek için işaret parmağınızı tutun. Bunu yapmak ayrıca çenenize, dişlerinize, diş etlerinize ve sırt a-ğrılarınıza da iyi gelecektir.

Ö-fkeyi ve a-sabiliği yok etmek için orta parmağınızı tutun. Bu aynı zamanda yorgunluğa, görme kabiliyetinize, baş a-ğrısına ve k-ararsızlığa da iyi gelecektir.

Mutsuzluk ve kederi y-ok etmek için yüzük parmağınızı tutun. Orta parmağı tutmak kulaktaki çınlamaya, cilt -problemlerine, aşırı balgama ve n-egatif tutumlara da iyi gelecektir.

Loading...

E-ndişeyi y-ok etmek için serçe parmağınızı tutun. Serçe parmağı tutmak şişkinliğe ve kalbe de iyi gelir. Jin Shin Jyutsu yapmanın genel faydalarından bazıları şunlardır:

– A-ğrıları giderir. – Rahatlatır. – Uykunuzu düzene s-okar. – E-ndişeyi azaltır. – S-tresi azaltır. – K-a-n dolaşımını hızlandırır.– Konsantrasyonu arttırır.– Bağışıklık sistemini g-üçlendirir.– Vücudun yenileme görevini arttırır.– Detoks etkisi y-aratır. Daha sağlıklı bir h-ayat yaşayabilmek için bu basit egzersizleri günlük olarak yapmanızı ş-i-ddetle tavsiye ederiz.

Loading...