Sekreteriyle Aldattığı 37 Yıllık Eşine Evden Taşınmasını Söyledi – Eşinin Aldığı İntikamı Okuyunca Kadının Zekâsına Hayran Kalacaksınız

37 yıllık evliliklerinin ardından Can ismindeki adam, eşi Sema’yı sekreteriyle aldattı ve boşanmaya karar verdiler.

Can başarılı bir avukat olduğundan evini kendisine saklamayı başardı. Eski eşi Sema’nın evden taşınmak için üç günü vardı.

İlk gün Sema bütün eşyalarını kolilere yerleştirdi.

Bir sonraki gün nakliyeciler kolileri kadının yeni evine taşımaya başladılar.

Üçüncü günde 37 yıldır yaşadığı evinin tadını çıkarmak için kendisine güzel bir akşam yemeği hazırladı. Mumları yaktı ve güzel de bir müzik açtı.

Loading...

Yemeğini yedikten sonra her odadaki perdelerin en alt kısmına birkaç günlük havyarları sürmeye başladı. Ertesi sabah evinden ayrıldı.

Can ve sekreteri yine o gün eve taşındılar. Çiçeği burnunda çift için her şey harika gidiyordu.

Ancak evden tuhaf kokular gelmeye başladı. Kokunun çıkması için her şeyi yaptılar. Hatta ilaçlama ve temizlik şirketlerine tonlarca para ödediler. Ancak koku bir türlü çıkmıyordu.

Bir süre sonra arkadaşları bile kokudan ötürü eve gelmemeye başladı. Temizlikçiler bile eve gelmek istemiyordu.

Sonunda evden taşınmaya karar verdiler. Bir ay geçmesine rağmen kimse evi almak istemiyordu. Evi yarı fiyatına düşürseler de bir şey çıkmadı. Kokulu evin kötü şöhreti her şeye yayılmıştı. Yeni eve taşınmak için bankadan yüklü bir kredi çekmek zorunda kaldılar.

Can son olarak eski eşi Sema’yı aradı. Olan biteni ona anlattı. Sema da eski evini çok özlediğini ve eğer kabul ederse evi ondan satın almak istediğini söyledi.

Sema, evi 10’da biri fiyatına satın aldı. Hemen o gün evrak işlerini hallettiler.

Bir hafta sonra Can ve sekreteri evden mutlulukla taşındılar. Can, eski eşine o evi satarak büyük bir kazanç elde ettiğini düşündü.

Evden taşınan son şey de perdeler oldu.

Sema’nın intikamı hala devam ediyordu. 😀

Akıllıca olduğunu düşünüyorsanız paylaşın.

Loading...