Şimdi Görenler Aşık Oluyor Bakın Bu Küçük Kız Kim Çıktı?

Yaprak Dökümü dizisi Kanal D de yayınlanan Reşat Nuri Güntekin’in Yaprak Dökümü adlı eserinden günümüze uyarlanmış dizidir. 5 sezon devam eden ve reyting rekorları kıran dizi 2010 yılında final yapmıştı. Yaprak Dökümü’nden sonra ekranlara ara veren evin küçük Ayşe’si Şebnem Ceceli’nin son halini görenler gözlerine inanamıyor.

Dizide evin en küçük kızı olan Ayşe bugün genç bir kız. Şebnem Ceceli 23 Ocak 2001 İstanbul doğumludur. İlkokulu İncirlik’te Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulunda okumuştur. Orta Öğrenimini ise Doğa Kolejinde tamamlamıştır. Şimdi ise Fen Lisesinde öğrenci olan Şebnem Ceceli’nin Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi de bulunmaktadır. Şebnem Ceceli Yaprak Dökümü dizisinde evin küçük kızı Ayşe karakteri ile tanınmıştır.

Bu dizi bittikten sonra oyunculuğa devam etmemiş, eğitimine ağırlık vermiştir. Ancak Şebnem Ceceli yine de sanattan kopamamış, bu süre zarfında piyano eğitimi almıştır. Şebnem Ceceli halen cast ajansına kayıtlıdır. İşte Şebnem ceceli’nin son hali…İşte Şebnem ceceli’nin son hali…İşte Şebnem ceceli’nin son hali…İşte Şebnem ceceli’nin son hali…

Loading...

Loading...