SON DAKİKA! AFRİN’DEN BİR HABER DAHA ŞİMDİ GELDİ…

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında devam eden operasyonlarda Afrin Raco bölgesinde teröristlerle çatışma çıktı. Yaralanan askerlerimiz Hatay’a getirildi.

Suriye'nin Raco Bölgesinde Sıcak Çatışma: Yaralı Askerlerimiz Var! ile ilgili görsel sonucu

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Türk askeri ve ÖSO mensupları Raco bölgesinde teröristlerle çatışmaya girdi. Çıkan çatışmada yaralan askerler Kırıkhan Devlet Hastanesine getirildi.

Suriye'nin Raco Bölgesinde Sıcak Çatışma: Yaralı Askerlerimiz Var! ile ilgili görsel sonucu

F-16’LAR TERÖR MEVZİLERİNİ BOMBARDIMANA TUTTU

Loading...

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı devam ederken Raco beldesi güvenlik güçleri tarafından PKK/PYD-YPG’li teröristlerden alındı. Gün boyu sınır birliklerine konuşlanmış tanklar ve Fırtına Obüsleri karadan, F-16 savaş uçakları ve Atak helikopterleri de havadan terör hedeflerini bombardımana tuttu.

YARALI ASKERLER HASTANEYE GETİRİLDİ

Raco bölgesine bağlı Şeyh Hadid köyü ve Baflon Dağı’nda da güvenlik güçleri ve teröristler arasında çatışma çıktı. Teröristler tarafından daha önceden yere döşenen el yapımı bombaların patlaması neticesinde çıtan çatışmada Türk askeri ve ÖSO mensuplarından yaralananlar oldu. Askeri araç ve ambulanslarla alınan yaralı askerler bölgeye sevk edilen ambulanslarla Kırıkhan Devlet Hastanesine getirildi. Çıkan çatışmada çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi.

Loading...