Sürpriz Bir Şekilde Üçüzlere Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Doğum Sırasında Daha Da Ş-aşırdı

Sürpriz Bir Şekilde Üçüzlere Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Doğum Sırasında Daha Da Ş-aşırdı. 40’lı yaşlardaki Kimberly Fugate eşi Craig ve 10 yaşındaki kızı Katelyn ile sakin bir h-ayat sürüyordu.

H-astalanınca d-oktora görünmeye k-arar verdi. O sırada kendisine sürpriz olan m-üjdeli haberi öğrendi; h-amileydi! H-amileliğinin 13. Haftasındaydı ve üçüzleri olacaktı.

Üçüz veya ikizlere gebelik genelde tüp bebek yöntemiyle olurken şanslı kadın doğal yollarla üçüzlere h-amileydi.

Kimberly ve ailesi s-ürpriz h-aberi öğrenince h-ayat düzenleri değişeceğinden biraz da olsa k-aygılıydı. Öte yandan 40’lı yaşlarda üçüzlere gebe kalmak oldukça e-nder rastlanan bir durum. Kimberly, People dergisine “Çok b-askı altındayım. Yine de her şeyi halletmeye çalışıyorum. Biliyorum ki her şey çok güzel olacak” dedi.

Kimberly 42 yaşında girmeden hemen önce hamileliğinin 28. Haftasında tek yumurta üçüzü kızlarını dünyaya getirdi. Bunlar yetmezmiş gibi kadın doğumhanede ş-ok edici bir h-aber daha aldı. Bir bebeği daha dünyaya gelecekti. Kimberly, “Üç bebeğimi dünyaya getirdikten sonra bana ‘Bir çift bacak daha var’ dediler. Ben de ‘Şaka yapıyorsunuz!’ dedim” diyerek doğum a-nındaki duygularını i-fade etti.

Loading...

Ancak gerçekleşenler tamamen doğruydu. Kimberly ve Craig’in dördüz bebekleri dünyaya geldi. Kızlarının adlarını Kenleig Rosa, Kristen Sue, Kayleigh Pearl ve Kelsey Roxanne koydular. Çiftin aile hekimi de h-aberleri duyunca h-astane çalışanlarının kendisine şa-ka yaptığını s-anmış.

Beklenmeyen bebeği dünyaya getirmek 729.000’de 1 gerçekleşiyor. Çocukları bir yaşına giren Kimberly dördüzleriyle beraber aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

Kimberly, “Sabahları kalkınca onların gülümsemelerini ve birbirleriyle oynadıkları görmek beni çok mutlu ediyor. Bütün anneler aynı şeyi düşünüyordur muhtemelen ama dünyanın en sevimli bebeklerinin annesi olduğumu düşünüyorum. Bebeklerim h-ayatımda aldığım en büyük sürprizdi ve şimdi onlarsız bir h-ayat düşünemiyorum” dedi.

Loading...