Survivor’un Ortaya Çıkan Kamera Arkası Görüntüleri

Survivor’un kamera arkası görüntüleri internete sızdı. Görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.Survivor’da garip bir olay yaşandı. Survivor Damla tütün ürünü içerken kameralara yakalandı.

Survivor 2016’da büyük final yaklaşırken Damla Can’ın sigara içme görüntüleri yarışmanın önüne geçti. Montaj ekibinin kaçırdığı görüntüler Survivor fanatiklerinin gözünden kaçmadı.

Loading...

Damla Can’ın tütün içerken rahat tavırları ise çok şaşırttı. Damla Can’ın sigara içme görüntüsüyle ilgili Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi.Konuyla ilgili Acun Ilıcalı, görüntüleri doğrular nitelikte bir açıklama yaparak, Damla’yı uyardı.

Damla da özür dileyerek böyle bir şeyin bir daha yaşanmayacağına dair söz verdi.Montaj ekibinin gözünden kaçan görüntü sosyal medyada gündem oldu.Yorumlarda Damla Can’ın sigara içmesi kadar rahat tavırları da kullanıcıların dikkatinden kaçmadı.Gönüllüler takımındaki yarışmacının kameraların çekim yaptığı yerde sigara içmesi “Yapım ekibi vermiştir” yorumlarına neden oldu.

Damla Can’ın tütünü nasıl temin ettiği hakkında Acun Medya’dan bir açıklama yapılmadı. Ancak ıssız adada yarışmacılarla birlikte sadece Acun Medya ekibinin olması nedeniyle tütünü yapım ekibinin verdiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Loading...