Ünlü Oyuncu H-ayatını K-aybetti

Çok sayıda tiyatro oyunu, dizi ve sinema filminde rol alan oyuncu Adem Yavuz Özata h-ayatını k-aybetti. Türkiye’nin Kurtlar Vadisi adlı diziyle tanıdığı Adem Yavuz Özata 44 yaşında kybetti. Oyuncunun ö-l-üm nedeninin kalp k-rizi olduğu bildirildi. KALP K-RİZİ GEÇİRDİ : Henüz 44 yaşında olan Sivas doğumlu tiyatrocu Adem Yavuz Özata’nın ö-l-üm nedenine ilişkin ilk açıklama geldi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, tiyatro ve sinema oyuncusu Adem Yavuz Özata’nın kalp k-rizi geçirerek v-efat ettiğini duyurdu.

“MEKANIN CENNET OLSUN” Adem Yavuz Özata’nın yakın arkadaşı İrfan Kangı, ü-zücü h-aberle ilgili şunları paylaştı Instagram’dan:

Tanıdığım en güleç, pozitif ve iyi niyetli adamlardan biriydi Adem Yavuz Özata. İstanbul’a döndük a-cı h-aberi geldi. Daha 2 hafta önce görüşmüştük. Oyunlarımıza her geldiğinde eli boş gelmez tatlısıyla gelirdi kardeşim. Çok erken pisi pisine gitti bu dünyadan. Daha oyunlar yapmayı planlıyorduk ama zamansız v-edası bir kez daha h-ayatın ne olduğunu bize gösterdi. M-ekanın c-ennet, ruhun şad olsun.

Not: C-e-naze yarın (pazar) öğle n-amazına müteakip Bağcılar Yıldıztepe mah. Molla Gürani C-amiinden kalkıyor. Habibler Yayla m-ezarlığına d-efnedilecek..

Loading...
Loading...