Ünlü Sanatcının Eşi H-aya-tını K-ay-betti.

Demet Akbağ’ın hayat arkadaşı Zafer Çika, dün akşam saatlerinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika’nın ölümü sanat dünyasını da yasa boğdu.

Demet Akbağ’ın 20 yıllık eşi Zafer Çika, dün İzmir’de trafik kazası geçirmişti. Çika’dan gece yarısı acı haber geldi. Zafer Çika’nın ölümü yakın dostlarını üzüntüye boğdu.

İşte ünlü isimlerin Zafer Çika hakkındaki yürek yakan paylaşımları…

GONCA VUSLATERİ

Kelimelerin hisleri tarif edemediği anlardan biri bu. Babamızı… Zafer Abimizi ka-ybettik… Allah ra-hmet eylesin… Çok üzg-ünüm… Çok…

Loading...

SUNAY AKIN

Geceden de ka-ra bir ha-ber… Sevgili Zafer Çika bir tra-fik kazas-ında hayat-ını kay-betti… Sabırlar dilerim Demet Akbağ kardeşim, çok ama çok üzgünüm…

CAN YILMAZ

Zafer Çika’yı ka-ybettik. Başta eşi Demet Akbağ olmak üzere tüm sevenlerine sab-ır dilerim. Allah rahm-t eylesi-n, me-kanı Cen-net olsun.

RIZA KOCAOĞLU

Ah Zafer abi güzel kalbin yüzünde bir gülücüktü her zaman Mek-anın Ce-nnet olsun huzur içinde yat Allah Demet ablaya Ali’ye sabır versin Başı-nız sağ olsun.

İBRAHİM BÜYÜKAK

Nu-rlar içinde yat Zafer Abim…

YEŞİM SALKIM

Dün geceden beri nasıl yazayım elim gitmiyor. Allah sa-bır versin tüm ailenize…Demetim’e Ali’ye Sedef’e tüm sevenlerine…Hep gülen abimiz nur içinde yat! Zafer Abimiz meka-nın cenn-et olsun…

ÇELİK

Rabb-im sab-ırlar ve-rsin…

EMEL MÜFTÜOĞLU

Hepimizin çok kıymetlisiydin sen güzel kalbinle esprilerinle asilliğinle canımız Demetimizin biricik Zafer Çika’si içimizde yan-gın-lar bıraktın… Zaferim nu-rlar içinde yat seni hiç unutmayacağız.

MERT FIRAT

İnanılır gibi değil! Zafer Çika, samimi, hoş sohbet, babacan, elinden her iş gelen ama sanki hiçbir şey biliyormuşcasına mütevazı dost,şahane baba, kusursuz eştir. Demet Akbağ’a, Ali’ye ve tüm sevdiklerine sabırlar diliyorum, meka-nı cen-net olsun, nur için-de uy-usun.

Loading...