Ünlü şarkıcı sahnede “Açmak istiyorsanız açın” diye seslendi sonrasında ise bakın ne yaptı!

Ünlü şarkıcı sahnede “Açmak istiyorsanız açın” diye seslendi sonrasında ise bakın ne yaptı!

Melek Mosso, ‘Babayı alırsın’ dedi orta parmağı gösterdi  Şarkıcı Melek Mosso, Türkiye’de kadınların seslerini daha fazla çıkarması gerektiği üzerine yaptığı konuşmasıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Son yıllarda yaşadığımız coğrafya içerisinde kadına şi-ddet ve çocuk te-cavüzü olayları bir hayli arttı.

2-20190611230418.jpg

Hemen her gün küçük yaşta bir çocuğun -ldürüldüğüne ya da bir kadının ta-cize uğradığına dair haberlere rastlıyoruz. Hukuk çerçevesinde de bu tarz pek çok olayın cezasız kalmasının ardından kadınlar i-syan noktasına geldi. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaşananlarla ilgili çarpıcı yorumlarda bulunurken kadınların uğradığı bu adaletsizliğin bir an önce giderilmesini isteyenlerin sayısı bir hayli fazla… Kadınların doğal haklarının ga-sp edilmesine sessiz kalmamaları gerektiğini söyleyen isimlerden biri de şarkıcı Melek Mosso oldu.

Verdiği konserde yaptığı konuşma ile kadınların sorunlarına kendince dikkat çeken şarkıcı; “Kimsenin nasıl davranmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok kızlar! Aksini söyleyenlere ‘babayı alırsın’ diyoruz” sözleri ve orta parmak hareketiyle gündem oldu.

Loading...

Loading...