Ünlü Şarkıcı Si-lahlı Sal-dırıya Uğradı. 15 El A-teş Edildi

Türkiye dün akşam ünlü şarkıcıya yapılan si-lahlı sal-dırı nedeniyle şok oldu. Ünlü şarkıcı kendi evinin önünde dün akşam si-lahlı sal-dırıya uğradı. Olayın haberini alan sevenleri ve yakınları ünlü şarkıcının evine akın etti.

Bir zamanlar sahnelerin aranan ismi olan şarkıcı Nez, evinin önündeki si*lahlı sal-dırı nedeniyle dün akşam korku dolu anlar yaşadı.

Şarkıcı Nez dün gece evinin önünde bir si-lahlı sal-dırı olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Nez, “Kapımın önünde çok ciddi bir si-lahlı sal-dırı oldu. Belki 10-15 el si-lah. Nasıl bir hale geldik. Bütün mahalle, polisler sokaktalar. Bu nedir? Artık yeter. Salonumda resmen yere yattım! Hayat bu kadar kısa işte!” ifadelerini kullandı.

İşte Nez’in korku dolu dakikalar geçirdiği geceye ait o paylaşımlar:

Loading...

ŞARKICI NEZ KİMDİR?

Nez, 15 Nisan 1979 yılında izmir’de dünyaya geldi.Türk pop müziği şarkıcısı ve dansçı. Fox’ta yayınlanan Sıkı Dostlar isimli sit-com’da Haluk Bilginer, Özkan Uğur ve Seray Sever ile birlikte oynamıştır. Liseyi İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde okumuştur.

İlk albümünü 2002 yılında kendi ismini verdiği “Nez” albümünü çıkartmıştır. Bu albümden;Sakın Ha,Her şey Boş gibi şarkılar hit olmuştur. 3 yıl aradan sonra 2006 yılında 2.albümü “%100 Nez”i çıkartmıştır,daha sonra 4 yıl aradan sonra “NeZamanı” adlı maxi single çıkarmıştır.

Bu albümden; “Oldu Mu Şimdi” ve “Depresif Kukla” şarkıları kliplenmiştir. 2013 yılının Nisan ayında olgunluk dönemi projesi olarak nitelendirdiği “Nez Retro Turca” adlı albümünü çıkarmıştır.

Loading...