ÜNLÜ ŞARKICININ YENİ HAYATI… EGEYE YERLEŞTİ KÖYE ÇİFTLİK KURDU… Kaynak: ÜNLÜ ŞARKICININ YENİ HAYATI… EGEYE YERLEŞTİ KÖYE ÇİFTLİK KURDU…

ÜNLÜ ŞARKICININ YENİ HAYATI… ÇİFTLİK KURDU… Uzun süredir Muğla’da köy hayatı yaşayan Özlem Tekin, çiftlik kurdu.  2016’da Küçükbük Mahallesi’nin ‘muhtar azası’ olan Özlem Tekin bir süre önce Bodrum’u terk etti. Şarkıcı, Muğla- Milas’taki bir köyde ortaya çıktı. 17 dönüm arazi alıp üzerine küçük ve mütevazı bir ev yaptıran Özlem Tekin kız kardeşini de yanına aldı.

Uzun süredir Muğla’da köy hayatı yaşayan Özlem Tekin, çiftlik kurdu.

2016’da Küçükbük Mahallesi’nin ‘muhtar azası’ olan Özlem Tekin bir süre önce Bodrum’u terk etti.

Loading...

Şarkıcı, Muğla- Milas’taki bir köyde ortaya çıktı. 17 dönüm arazi alıp üzerine küçük ve mütevazı bir ev yaptıran Özlem Tekin kız kardeşini de yanına aldı.

Milas’ta köy hayatı yaşayan ünlü rockçı cep telefonu bile kullanmıyor.

Çitlik hayatı sayesinde gençleştiğini belirten ve atla kahveye giden Özlem Tekin yeni hayatı hakkında kısa bir süre önce şöyle konuşmuştu:

“Cep telefonu da dahil olmak üzere hiçbir teknolojik alet kullanmıyorum. Tek eğlencem atımla köy kahvesine gidip okey oynamak. Beş köpeğim, bir at ve eşeğim var. Çiftliğimde mutluyum. Temizliğimi bile kendim yapıyorum. Bütün gün şalvar ve terlikle dolaşıyorum. Keşke bu hayatı daha önce seçseydim.”

Eski rockçı evinin temizliğini de kendisi yapıyor.

Özlem Tekin gün boyunca şalvar ve terlikle dolaşıyor.

Loading...