Usta Oyuncu’dan k-ötü haber

11 Haziran’da kalp k-rizi geçirerek tedavi altına alınan ve 15 Haziran’da taburcu olan 71 yaşındaki tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu, yeniden ha-staneye kaldırıldı ve yo-ğun bakıma alındı.

Usta Oyuncudan Kötü Haber

Ses sanatçısı Onur Akay, “11 Haziran’da kalp k-rizi geçirerek tedavi altına alınan ve 15 Haziran’da taburcu olan Enis Fosforoğlu’ndan k-ötü bir h-aber aldım. 24 saat geçmeden evinde f-enalaşan değerli tiyatro sanatçımız Enis Fosforoğlu, yeniden h-astaneye kaldırıldı ve y-oğun bakıma alındı. Fosforoğlu’nun durumu ci-ddi ve du-alarınıza ihtiyacı var.” i-fadelerini kullandı.

Usta Oyuncudan Kötü Haber

FOSFOROĞLU’NUN KIZINDAN AÇIKLAMA Fosforoğlu’nun kızı Seren Fosforoğlu, şunları belirtti: “Dün çıktık h-astaneden diye sevinirken tekrar geri döndük h-astaneye. K-abus yaşadık ailecek tekrar. D-oktorlar iyi diyor, iyi olacak diyor. İyi olacaksın babacığım. Babalar gününü ayrı geçiriyoruz ama çıktığında bana söz ver bu fotoğraftaki gibi atlı karıncaya bineceğiz.

Usta Oyuncudan Kötü Haber

Küçük bir kız çocuğu gibi bu sabah bunu hayal ettim, beraber atlı karıncaya bineceğiz. Güleceğiz, daha yapacak çok şeyimiz var. Babalar günün kutlu olsun”

Loading...
Loading...