Vatan’dan Sonra Bir Şok Daha,Çocuklar Duymasının Oyuncusu Kansere Yakalandı..

Kaynanalar, Çocuklar Duymasın ve Papatyam gibi dizilerdeki oyunculuğun yanı sıra, seslendirme yaparak da televizyon dünyasına büyük katkılarda bulunan sanatçı, çok sayıda etkinlikte çocuklar için çalışmalarda bulunmuş ve 2013 yılından sonra İstanbul Temaşa Tiyatrosu kadrosunda yer almıştır.

Çocuklar Duymasın ekibini şok üstüne şok!

Henüz Vatan Şaşmaz’ın silahla vurulup öldürülmesinin şoku atlatılamamışken bir kötü haber daha aldı Çocuklar Duymasın ekibi. Dizinin emektar oyuncusuna kanser teşhisi kondu.

Loading...

ERCÜMENT BALAKOĞLU KİMDİR? 1937 yılında dünyaya gelen usta oyuncu Ercüment Balakoğlu, geçmişten günümüze sayısız sinema, dizi ve tiyatroda oynamıştır.Çocuklar Duymasın dizisinde bir dönem Dursun karakteri ile izlediğimiz usta sinema ve dizi oyuncusu Ercüment Balakoğlu’na dil kanseri teşhisi konuldu.

Ercüment Balakoğlu, dahil olduğu projeler ile isminden söz ettiriyor. Birçok eserde imzası bulunan duayen oyuncu, karakter seslendirmesi ile de tanınıyor. Peki, dizi ve sinema dünyasında yer edinmiş projelerle tanınan Ercüment Balakoğlu kimdir, kaç yaşında?

1 Ocak 1934 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelen Ercüment Balakoğlu, dizi ve sinema alanında seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Balakoğlu, 2013 yılından bu yana ise Temaşa Tiyatrosu’yle birlikte çalışmaktadır. İşte, Balakoğlu’nun rol aldığı bazı projeler;

2009-2011 – Papatyam2009 – Dersimiz: Atatürk2000 – Renkli-Türkçe (Muhteşem)1998 – Güneşe Yolculuk1997 – Mektup (Seslendirme)1994 – İhanet Çığlıkları1994 – Aptallık Rekoru1993 – Danimarkalı Gelin1990 – Çılgın AşıklarErcüment Balakoğlu ile görüştüğünü ve ünlü oyuncuya dil kanseri teşhisi konulduğunu duyuran Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, oyuncunun sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.Aynı zamanda usta oyuncunun ameliyat olduğunu da yazan ünlü şarkıcı

Onur Akay, “Çocuklar Duymasın dizisinde Dursun karakteri ile hepimizin gönlünde taht kuran, usta sinema ve dizi oyuncusu Ercüment Balakoğlu’na dil kanseri teşhisi konuldu. Dilinde çıkan yaralar nedeni ile ameliyat olan oyuncu, önce radyoterapi gördü ve kemoterapiye başlanacak.

Değerli oyuncumuz için dua edelim.” dedi Ünlü oyuncunun hastanede tedavi gördüğünü söyleyen Onur Akay şöyle devam etti: “Kendisiyle görüştüm ve beni kimse aramıyor diye dert yanıyor. Kullandığı ilaçlardan dolayı unutkanlık sorunu da yaşayan usta oyuncumuzErcüment Balakoğlu, uzun yıllar tiyatrolarda çocuklara masallar okudu ve o çocukların masal dedesi oldu. Hastanede yatan oyuncumuzun, bayramda elini öpmeye gidelim ve moral bulmasını sağlayalım.

Acil şifalar dilerim.” ifadelerini kullandı.1937 yılında dünyaya gelen usta oyuncu Ercüment Balakoğlu, geçmişten günümüze sayısız sinema, dizi ve tiyatroda oynamıştır. Kaynanalar, Çocuklar Duymasın ve Papatyam gibi dizilerdeki oyunculuğun yanı sıra,seslendirme yaparak da televizyon dünyasına büyük katkılarda bulunan sanatçı, çok sayıda etkinlikte çocuklar için çalışmalarda bulunmuş ve 2013 yılından sonra İstanbul Temaşa Tiyatrosu kadrosunda yer almıştır.

Loading...