Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı

Geçtiğimiz gün evlenen Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı hakkında ortaya çıkan iddialar dur durak bilmiyor. Canlı yayına bağlanan kadınların Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu iddia etmesinin ardından Murat Akıncı’nın Adnan Oktar’ın müridi olduğu iddiası ortaya atıldı.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 1

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan Zerrin Özer ve Murat Akıncı geçtiğimiz akşam Zekeriyaköy’deki sade bir düğün töreniyle dünyaevine girmişlerdi. Özer’in villasının bahçesinde düzenlenen törenin ardından Murat Akıncı hakkında çıkan iddiaların ardı arkası ise kesilmiyor.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 2

Dün Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında gündeme getirilen konuya göre Özer’in eşi pek çok kadını dolandırmış bir sahtekar olduğu iddia edilmişti. Farklı farklı yayınlara katılan 3 kadın Murat Akıncı’dan şikayetçi olduklarını kendilerini dolandırdığını sonrasında ortadan kaybolduğunu iddia etmişti.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 3

Programa katılan Esra Hanım beni ve birçok kişiyi dolandırdı, mağdur etti diyerek gerçek adının Murat Akıncı olmadığını söylemişti. Esra Hanım, ”Annesi ile birlikte insanları dolandırıyorlar paranızı alıyorlar. Paranızı geri isteyince de sizi tehdit ediyorlar” diyerek çok çarpıcı iddialarda bulunmuştu.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 4

Bir başka iddia ise Seda Hanım’dan gelmişti. Seda Hanım, Mahmut Atalay adıyla tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Akıncı’nın kendisini 400 bin lira dolandırdığını açıkladı.

Loading...

Bunu annesiyle birlikte yaptığını söyleyen Seda Hanım, yurtdışına öğrenci gönderen ve eğitim konularında destek veren bir kuruluşta çalıştığı sırada kendisiyle tanıştığını ve Akıncı’nın kardeşinin okul işleri için ofislerine geldiğini anlattı.

Sonrasında aralarında bir yakınlaşma olduğunu ve kısa bir süre sonra kendisinden bin lira istediğini söyleyen Seda Hanım, aynı akşam borcunu ödediğini ve böylelikle kendisine güven verdiğini söyledi.

Başka bir mağdur ise beni sosyal medyadan buldu. Önce flört olarak başladık bana karşı çok iyi davranıyordu. Ama daha sonra benden para istemeye başladı diyerek Murat Akıncı hakkında inanılmaz iddialar ortaya attı.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 8

Bu iddiaların ardından Zerrin Özer’in ne diyeceği merak konusu olmuş ve Özer’den bir açıklama gelmemişken Murat Akıncı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 9

TemizMagazin’in iddiasına göre, Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı, geçtiğimiz aylarda pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar’ın müridi olduğu iddia edildi. Estetikli görüntüleriyle çok tanınan ‘Kedicikler’in yanı sıra bir de Adnan Oktar’ın ‘Aslanlarım’ dediği erkek müridleri var. İşte bu kedicikler ve aslanların arasında Zerrin Özer’in eşi de var.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 10

Zerrin Özer ise evleneceğini aylar öncesinden şu şekilde duyurmuştu: ”Bir süre kendimi soyutladım. Hayatımda kimseyi üzmemeye çalıştım ama insanlar beni çok fazla yordu. Benim için ‘çok iyi sanatçı’ değil de ‘çok iyi insandı’ desinler, bu yeter.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 11

İlk kez açıklıyorum bunu. Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım. Uzun zamandır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarıda. İki seneye yaklaşıyor ilişkimiz başlayalı.

Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında iddialar durulmuyor! Bakın kim çıktı - Sayfa 12

Sevgilim bizim camiadan değil. Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi. ‘Kalbimin ve yolumun yoldaşı’ diyebilirim. Aşığım kendisine. Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız.”

Loading...