Alp Kırşan Survivor’dan neden ayrıldığını açıkladı

Loading...

Uzun yıllardır Acun Medya ile çalışan Alp Kırşan, 2012 yılından beri reytingleri alt üst eden Survivor’un sunuculuğunu yapıyordu. Renkli kişiliğiyle herkesin beğenisini kazanan ismin Survivor’un yeni sezon bölümlerinde yerini Murat Ceylan’a bırakması ise, sevenlerini bir hayli üzmüştü.

1b-007.png

Geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Survivor’u bu sezon neden sunmadığına açıklık getiren Alp Kırşan, Acun Ilıcalı ile aralarında bir problem olup olmadığı hakkında çıkan iddialara da cevap verdi.Survivor’dan ayrılma kararını yarışma bittikten sonra ailesiyle buluştuğu an aldığını söyleyen Alp Kırşan, onları çok özlediğinin farkına vararak ve onlarsız yapamayacağını dile getirdi. Özellikle ikinci çocuğunun doğmasından sonra eşinin ve evlatlarının kendisine daha çok ihtiyacı olduğunu düşünen Alp Kırşan, Survivor’un yeni sezonunda olmamayı tercih ettiğini belirtti.Acun Ilıcalı ile tartıştıkları ve aralarında bir problem olup olmadığı iddiaları hakkında konuşan Alp Kırşan, medya patronuna kırgınlığı olmadığını belirterek saygı duyduğunu ve sonsuza kadar ağabeyi olarak göreceğini söyledi.

1c-002.png

Peki ikinci çocuğunu da kucağına alan Alp Kırşan kimdir? Alp Kırşan, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. . 2000’de Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuş ve Best Model of World yarışmasında üçüncülüğü elde etmiştir. 2005’de Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda “Oyunun Oyunu” oyunuyla profesyonel olarak oynamıştır. İlk kez Sabah Şekerleri programında sunucu olarak, Özlem Yıldız’ın partneri olarak kamera karşısına geçti.Daha önce 2006 yılında Buzda Dans yarışmasına da katılan Alp Kırşan, partneri ve eğitmeni Julia Novikov’a aşkını ilan etmişti. Alp Kırşan, Acun Medya tarafından 2011 yılında ikincisi yapılan Yok Böyle Dans’ta yarışmış ve Özge Ulusoy’un ardından 2. olmuştur.Alp Kırşan, Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının ikincisi olan Survivor 2012’ye katıldı.

Loading...

1b-007.png

Daha sonra da Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yaptı.Alp Kırşan 27 Ekim 2014 tarihinde oyuncu Zeynep Dörtkardeşler ile nişanlandı. 13 Aralık 2014 tarihinde Acun Ilıcalı’nın nikah şahitliğinde evlendiler.

Loading...