Anoreksiya’dan Ölmek Üzereydi ! Mucizevi Değişim Herkesi Şaşırttı !

28 yaşındaki Emma O’Neil, anoreksiya hastalığına yakalanmış ve 20 kiloya kadar zayıflamıştı. Doktorların ölmek üzere diye baktığı genç kadın, bir mucizeyle hayata yeniden tutundu… Glasgow’da yaşayan Emma O’Neil, kendini korkunç bir tükenişe soktu. Emma, hep çok kilolu olduğunu düşünüyor ve kilo vermek için günlerce aç kalıyordu. Bir yeme bozukluğu olan anoreksiyaya yakalanan Emma, artık yemek yemeyi kabul etmemeye başladı, 19-20 kiloya kadar düştü.

O zamanlar 20 yaşlarındaydı ve artık okula gidebilecek durumda dahi değildi. Hastanede tedavi altına alındı ve, hemşireler onu elleriyle beslemeye başladı. Sağlığı için yemeye çalışan Emma, bir süre sonra tanıştığı Jonathan’a aşık oldu. Sevdiği adamdan çocuk doğurmak isteğiyle yaşama sımsıkı sarıldı. Nişanlısı Jonathan, Emma’ya tekrar yeme alışkanlığı kazandırmak için güzel yemekler hazırlıyor, her gün biraz daha fazla yiyebilmesi için çaba sarf ediyordu. 2 sene sonra sağlığına kavuştu.

Emma, onu iyileştiren bir diğer şeyin kenevir yağı olduğunu, her gece yatmadan yastığının yakınına koymanın onu rahatlattığını ve psikolojisine çok iyi geldiğini söyledi.

En güzel gelişme ise hamile kalması oldu. Bebeğini sağlıkla kucağına alan Emma, iş hayatına da atıldı ve organik ürünler satan bir mağaza açtı.

Eski haliyle şimdiki halini görenler ise bu mucizeye inanamıyor…