Bu Testi Çözen Dahi Sayılıyor İşte Dahilik Testi

Zeka testleri ilginizi çekiyor değil mi? Hele bir de rahat rahat çözebildikleriniz hem beyini çalıştırmaya hem de vakit geçirmeye oldukça yardımcı. Ancak birazdan göreceğiniz test diğerlerinden biraz fark olabilir. Sadece dahi insanlar buradaki 5 soruyu 30 saniyede cevaplayabiliyor. Bakalım doğru yanıtlara ulaşabilecek misiniz? (Cevaplar foto galerinin en sonunda) Soru işareti yerine sarı alandaki sembollerden hangisi gelmeli?

Sadece dahi insanlar buradaki 5 soruyu 30 saniyede cevaplayabiliyor. Bakalım doğru yanıtlara ulaşabilecek misiniz? (Cevaplar foto galerinin en sonunda) / Bu şekli 4 eşit parçaya nasıl bölebilirsiniz?

Loading...

Sadece dahi insanlar buradaki 5 soruyu 30 saniyede cevaplayabiliyor. Bakalım doğru yanıtlara ulaşabilecek misiniz? (Cevaplar foto galerinin en sonunda) / Resimdeki zarlardan yanlış olanı bulun

Sadece dahi insanlar buradaki 5 soruyu 30 saniyede cevaplayabiliyor. Bakalım doğru yanıtlara ulaşabilecek misiniz? (Cevaplar foto galerinin en sonunda) / Resimdeki 4’ler arasında ‘A’ harfini bulun.

Sadece dahi insanlar buradaki 5 soruyu 30 saniyede cevaplayabiliyor. Bakalım doğru yanıtlara ulaşabilecek misiniz? (Cevaplar foto galerinin en sonunda) / Resimdeki minimoylar arasına gizlenmiş Sünger Bob’u bulabilecek misiniz?


Doğru cevap sarıl alandaki sembollerden ilki olacak. İşte çözüm yolu

Belli standartların dışına çıkınca bu soruyu cevaplamak hiç de zor değil. İşte çözümü


İşaretli zarda 6 yerine 7 nokta var. 7 noktalı zar yanlış olanı


İşte bir sürü 4 arasına gizlenmiş ‘A’ harfinin yeri

Sünger Bob işaretli yerden size gülümsüyor. Dikkatinizi çekti mi?

Loading...