Burç Özelliklerine Göre 7 Burçla Eşleşen 7 Ö.lümcül Gü.nah

Astroloji insanların kişilikleri hakkında birçok konuya ışık tutuyor. Doğum saatimizden, o andaki gezegenlerin konumuna kadar birçok farklı etken ise burç özelliklerindeki ince değişimlere sebep oluyor. Bu nedenle burç özelliklerini farklı konularla eşleştirmek mümkün. O eşleşmelerden biri de 7 Ölümcül Günah. İnsanın hayatı boyunca sakınması gerektiğine inanılan yedi günahın burçlarla eşleşmesini görmek için listemizi okumaya devam edin…

1. Aslan – Kibir

kibir ile ilgili görsel sonucu

Loading...

Aslan burçları genelde oldukça kibirli olurlar. Özür dilemek onlar için çok zordur ve zayıf, çaresiz görünmekten çok korkarlar. Bu nedenle onları ağlarken ya da oldukça zayıf bir anda görmek oldukça zordur. Gururlarını yenmeye çalışmak ve kendilerini buna zorlamak onlar için oldukça zor bir süreçtir.

2. Başak – Kıskançlık

kıskanç kız ile ilgili görsel sonucu

Asla kabul etmeseler de oldukça kıskanç burçlardan biri de Başaklardır. Etraflarındaki kişileri ağır ve sık sık eleştirmelerinin sebebi de çoğu zaman aslında onları kıskanmalarıdır. Bunun üstesinden gelmek ise onlar için oldukça zor ve acı vericidir. Her zaman materyalist olmaya çalışırlar. Diğer burçlara göre en çok kıskanan ve bu nedenle sürekli başkalarını yermeye çalışan burçlardır Başaklar.

3. Boğa – Oburluk

obur bebek ile ilgili görsel sonucu

Boğa burçları genellikle bir işi halletmeye, yola koymaya çalışırken durumu fazla abartırlar. Daha kaba bir dille çoğu zaman oldukça obur olabilirler. Yemek ve içmek de dahil ne zaman duracaklarını bilemezler. Sınırları net değildir ve bu da onların daha obur bireyler olarak görülmelerini sağlar.

4. Akrep – Şehvet

şehvet ile ilgili görsel sonucu

Akrep burçları çoğunlukla cinselliğe olan düşkünlükleriyle bilinirler. Bu yüzden Şehvet ve Akrep burcunun eşleşmesi aslında hiç de şaşırtıcı değildir. Bu şehvet farklı durumlara göre iyi veya kötü olabilir. Akrepler her zaman için içte içe yanan derin bir şehvet duygusuna sahiptirler.

Loading...

5. Yay – Öfke

öfke ile ilgili görsel sonucu

Eğer bir Yay burcuyla intikam için yüz yüze gelmediyseniz muhtemelen onların öfkesini fark etmemiş olabilirsiniz ancak burç kuşağının en sinirli burçlarından biridir Yay burçları. Oldukça derin, kontrol edilemez bir öfkeleri vardır. Bu nedenle siz siz olun, Yay burcunun öfkeli yanıyla karşılaşmamak için elinizden geleni yapın.

6. Koç – Açgözlülük

Ä°lgili resim

Koçlar oldukça çalışkandırlar, çoğu zaman bulundukları konumu hak ederler ancak aynı zamanda kolayca açgözlü hale gelebilirler. Sahip oldukları şeyin hep daha fazlasını isterler. Eğer uzakta cüzdanlarını kabartma ihtimali olan tek bir ışık görürlerse istediklerini elde etmek için parmakları kopana kadar çalışabilirler. Alabildikleri kadar çok şeye olabildiğince hızlı sahip olmak isterler.

7. Balık – Tembellik

tembel ile ilgili görsel sonucu

Balık burçları genelde tembeldir. Etrafta sürekli dolanıp asla bitirmeleri gereken işler için yeterli vakit bulamazlar. Genellikle bir şeyler yapmak isterken hiçliğin içinde kaybolmuş olarak bulurlar kendilerini. Bir türlü zamanlarını verimli kullanıp işlerini hızlı halledemezler, çoğunlukla sadece işlerini halletmek için yola koyulmaya çalışmakla oyalanırlar.

Loading...