Caner Erkin’le Evliliğini Olaylı Şekilde Bitiren Asena Atalay, Ünlü İsime Kaptırdı

Beşiktaş’ın futbolcusu Caner Erkin’den olaylı bir şekilde boşanan Asena Atalay aşkı, iş dünyasından bir isimde buldu. Atalay,bir saat firmasının yöneticilerinden Ahmet Talha Kaya ile yeni bir aşka yelken açtı.

YENİ AŞKIYLA TATİLE ÇIKTI

Caner Erkin’le boşandıktan sonra velayet davasında bir türlü uzlaşamayan Asena Atalay, gönlünü iş adamıAhmet Talha Kaya’ya kaptırdı. Kısa süre önce birlikte olmaya başlayan ikili, şu sıralar tekneyle Ege koylarını geziyor.

6 YILLIK EVLİLİĞİNİ BİTİRDİKTEN SONRA MUTLULUĞU YAKALADI

Loading...

Takvim’in haberine göre, Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’le 6 yıllık evliliğini 2016 yılında olaylı şekilde sonlandıran ünlü sunucu, geçtiğimiz yıl iş adamı Alican Tatar ve popçu Tan Taşçı ile yakınlaşmıştı. İddialara göreAtalay, kısa bir süre önce de gönlünü bir saat markasının Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Talha Kaya’ya kaptırdı. Çiçeği burnunda çift, kısa süre başlayan ilişkilerini aşk tatiliyle süsledi.

AŞKLARINI GİZLİYORLAR

Şimdilik ilişkilerini gözlerden uzak yaşamak isteyen Atalay ile Kaya, lüks tekneyle Marmaris, Göcek ve Fethiye’nin koylarını geziyor. Aşklarını gizlemek için taktik yapan ikili, sosyal medyada ise birbirlerini takip etmiyor.

Loading...