ÇUKUR’UN BEYEFENDİSİ TÜRKİYE’NİN STARI İLE EVLİYMİŞ.

Yıllar sonra gelen itiraf! Çukur’un efsanesiyle evlenmiş

Sevilen arabesk şarkıları kendi tarzıyla yorumladığı “Yara” isimli albümüyle sanatçı, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldu. Program boyunca birçok dinleyiciden evlenme teklifi alan şarkıcı; “Aşk kadınıyım. Evlilik düşünmüyorum” yanıtını verdi.

Yasemin Şefik’in “Yıllar önce bir evlilik yapmışsın” yorumu üzerine; “Evet 19 yaşımdaydım. Burak Sergen ile evlendim. O evlenmemizi çok istiyordu. Kısa süren bir evlilikti” dedi. Burak Sergen Çukur dizisinde Beyefendi lakabıyla bilinen Baykal Bey karakterini canlandırıyor.

pamela çukur ile ilgili görsel sonucu

Pamela'dan yıllar sonra gelen itiraf! Çukur'un efsanesiyle evlenmiş

Loading...

PAMELA SPENCE KİMDİR ? Pamela Spence, ya da bilinen adıyla Pamela, 23 Şubat 1973’te Heidelberg, Almanya’da doğmuştur. Türk rock ve elektronik müzik şarkıcısıdır. Heidelberg doğumlu İngiliz bir baba ve Türk bir annesi olan şarkıcı Pamela, babası NATO’da görevli olduğu için sürekli Almanya’da ikamet etmiş, annesiyle babasının ayrılması sonucu 15 yaşından itibaren Türkçe öğrendikten sonra, başlangıçta çeşitli televizyon dizilerinde roller üstlenmiş ve vokalistlik yapmış, daha sonra da çıkardığı üç albüm ile ün kazanmış bir Türkçe rock şarkıcısı ve Türk dizi, sinema oyuncudur. Pamela, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi mezunudur.

Pamela'dan yıllar sonra gelen itiraf! Çukur'un efsanesiyle evlenmiş

Pamela'dan yıllar sonra gelen itiraf! Çukur'un efsanesiyle evlenmiş

Loading...